1. Welkom!

    Bodybuilding.nl is een Nederlands-Vlaams forum voor iedereen die interesse heeft in krachtsport, bodybuilding of fitness, of gewoon wat aan zijn of haar gezondheid wilt doen. Je zal je eerst moeten aanmelden als je berichten wilt plaatsen. Klik op de rode button hieronder om verder te gaan. Als je berichten wilt bekijken kies dan een subforum uit de lijst hieronder.

    Aanmelden is GRATIS! Er zijn honderden extra opties beschikbaar voor aangemelde leden, en het duurt slechts 30 seconden of minder!

    "Ik kijk hier ook nog niet zo lang rond, en ben nog niet zo gek lang met de sport bezig. Ik heb ervaren dat je hier echt goed geholpen wordt." Mich Lees het bericht

    Snel, eenvoudig en gratis
Ontzet Notitie
De Bodybuilding.nl Forum app voor android en IOS is beschikbaar!

Download op Google Play

Download op iTunes

Mr. Olympia 2017 Qualification List

Discussie in 'Olympia Weekend' gestart door RFFNCK, 11 okt 2016.

Er is momenteel 1 gebruiker aanwezig in dit topic (0 leden en 1 gast).
Tags:
  1. RFFNCK

    RFFNCK Super Moderator Medewerker Super Mod Topic_Starter

    Berichten:
    14.080
    Leuk Bevonden:
    2.649
    Geslacht:
    Man
    MR. OLYMPIA
    Top 5 - 2016 Olympia

    Phil Heath (USA)
    Shawn Rhoden (USA)
    Dexter Jackson (USA)
    Mamdouh Elssbiay (Egypt)
    William Bonac (Netherlands)

    2016 Season Winners
    Nathan de Asha (UK) - Ferrigno Legacy Pro 2016
    Roelly Winklaar (Curacao) - Sheru Classic 2016

    Point Standings
    Lukas Osladil (Czech Republic), 7
    Petar Klancir (Croatia), 5
    Lionel Beyeke (France), 4
    Justin Compton (USA), 4
    Hadi Choopan (Iran), 4
    Jeff Beckham (USA), 3
    Tomas Kaspar (Czech Republic), 2
    Michael Lockett (USA), 2
    Abdelaziz Jellali (Qatar), 1
    Charles Griffen (USA), 1
    Gerald Williams (USA), 1


    212
    Qualified

    James Lewis (UK)
    Ahmad Ashkanani (Kuwait)
    Jose Raymond (USA)
    Eduardo Correa (Brasil)
    David Henry (USA)
    Charles Dixon (USA)

    Point Standings

    Hidetada Yamagishi (Japan), 6
    Guy Cisternino (USA), 4
    Babak Akbarniya (Iran), 2
    Nam Eun Cho (Korea), 1
    John Jewett (USA), 1



    CLASSIC PHYSIQUE
    Qualified

    Damion Ricketts (USA)
    Leonardo Pacheco (USA)
    Danny Hester (USA)
    Arash Rahbar (USA)
    Sadik Hadzovic (USA)
    Breon Ansley (USA)
    Darrem Charles (Trinidad)
    Antonio Mitchell (USA)
    Daron Lytle (USA)
    Lorenzo Jones (USA)

    Point Standings
    Roger Ferrer (USA), 8
    Frank Garrett Coelho (USA), 5
    Stan de Longeaux (USA), 4
    Jose Fortuna (USA), 4
    Terrence Ruffin (USA), 4
    Tony Davis (USA), 4
    Dani Younan (USA), 3
    Ty Pope (USA), 3
    Harry Freeman III (USA), 3
    Chris Bumstead (Canada), 3
    EJ Nduka (USA), 3
    Jamie LeRoyce (USA), 2
    Javier Martinez (Canada), 2
    Steve Mousharbash (USA), 2
    Omar Bautista (USA), 2
    Kevin Wilson (USA), 2
    Robert Johnson (USA), 1
    Tim Martin (USA), 1
    Frank Griffin (USA), 1


    MENS PHYSIQUE
    Qualified

    Anton Antipov (USA)
    Jeremy Buendia (USA)
    Ryan Terry (UK)
    Jeremy Potvin (USA)
    Brandon Hendrickson (USA)
    Andre Ferguson (USA)
    Ahmad DeGuzman (USA)
    Coty Hart (USA)
    Antoine Williams (USA)

    Point Standings
    Jermaine Ward (USA), 4
    Jason Poston (USA), 4
    Jonny Bernstein (USA), 4
    Dante Jones (USA), 4
    Gerardo Gabriel (USA), 4
    Ryan Hinton (USA), 4
    Jean Walkins Louis (USA), 3
    Arya Saffaie (USA), 3
    Madukaife Ezimorah (USA), 3
    Geobanny Paula (USA), 2
    Andre Smith (USA), 2
    David Maxie (USA), 2
    Raymond Akinlosotu (USA), 2
    Jorge Gonzalez (USA), 1
    Denis Gusev (Russia), 1
    Kai Spencer (USA), 1
    Matthew Acton (USA), 1


    FITNESS
    Qualified

    Giorgia Foroni (Italy)
    Oksana Grishina (Russia)
    Tanji Johnson (USA)
    Regiane Da Silva (Germany)
    Whitney Jones (USA)
    Bethany Wagner (USA)
    Sally Kendall-Williams (USA)

    Point Standings
    Debbie Fowler (USA), 5
    Jeanine Taddeo (USA), 4
    Natalie Planes (USA), 4
    Diana Monteiro (Brasil), 3
    Holly Semanoff (USA), 2
    Stacy Dawn (USA), 1
    Tiffany Chandler (USA), 1



    FIGURE
    Qualified

    Candice Lewis-Carter (USA)
    Latorya Watts (USA)
    Cydney Gillon (USA)
    Nicole Wilkins (USA)
    Swann De La Rosa (USA)
    Ivana Ivusic (USA)
    Stephanie Hammermeister (USA)
    Laurelle Martineau (USA)

    Point Standings
    Carly Starling Horrell (USA), 4
    Cassandra Carpenter (USA), 4
    Karina Grau (Paraguay), 4
    Andrea Calhoun (USA), 4
    Wendy Fortino (USA), 3
    Natalia Abraham Coelho (USA), 3
    Jennifer Taylor (USA), 3
    Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico), 3
    Kelly Dominick (USA), 3
    Danielle Balbino (Brasil), 2
    Carolyn Hudson Harris (USA), 2
    Krista Dunn (USA), 1
    Sara Ard (USA), 1
    Arja Halmo (Finland), 1


    BIKINI
    Qualified

    Catherine Radulic (USA)
    Geri Berger (USA)
    Romina Basualdo (Argentina)
    Courtney King (USA)
    Angelica Teixeira (USA)
    India Paulino (USA)
    Ashley Kaltwasser (USA)
    Jennifer Ronzitti (USA)
    Asia Mendoza (USA)
    Elizabeth Yisrael (USA)
    Yana Kuznetsova (Russia)
    Anita Herbert (USA)
    Margret Gnarr (Iceland)
    Camile Periat (USA)
    Eli Fernandez (Mexico)
    Eveth Carreon (Mexico)

    Point Standings
    Olga Putrova (Russia), 9
    Janet Layug (USA), 8
    Marcia Goncalves (Brasil), 8
    Angie Garcia (USA), 8
    Vanessa Avila (USA), 8
    Diana Salamon (Hungary), 7
    Cynthia Benoit (Canada), 5
    Sara Back (Finland), 5
    Bianca Berry (USA), 5
    Samantha Villagomez Lemus (USA), 4
    Cori Baker (USA), 4
    Sarah Pearce (USA), 4
    Jessica Wilson (USA), 4
    Whitney Wiser (USA), 4
    Jessica Schiefer (USA), 4
    Ekaterina Shokhina (Russia), 3
    Shannon Atkinson (South Africa), 3
    Tatiana Debique (USA), 3
    Jessica Lynn (USA), 3
    Ashley Jenelle (USA), 3
    Amber Callahan (USA), 3
    Sayuri Torres (Brasil), 2
    Savannah Crayon (USA), 2
    Keisha McKenzie (USA), 2
    Vicki Counts (USA), 2
    Breena Martinez (USA), 2
    Anna Kiseleva (USA), 2
    Kelsie Clark (USA), 2
    Lauren Irick (USA), 2
    Beth Transue (USA), 1
    Aria Adamy (USA), 1
    Pamela John (USA), 1
    Sheena Jayne Martin (New Zealand), 1
    Michelle Sylvia (USA), 1
    Jaana Malytcheva (Finland), 1
    Monica Ellis (USA), 1
    Lauren Conlin (USA), 1
    Ronnice Jenkins (USA), 1



    WOMENS PHYSIQUE
    Qualified

    Penpraghai Tiangngok (Thailand)
    Juliana Malacarne (Brasil)
    Danielle Reardon (USA)
    Heather Grace (USA)
    Kira Neuman (USA)
    Jamie Pinder (USA)
    Tomefafa Ameko (USA)

    Point Standings
    Marjorie Beck (Brasil), 4
    Trish Warren (USA), 3
    Victoria Flores (USA), 3
    Hailey McGrath (USA), 2
    La’Drissa Bonivel (USA), 2
    Margita Zamolova (Czech Republic), 1
    Erin Hutchinson (USA), 1
     
    Laatst bewerkt: 7 dec 2016
    Wengstertje vindt dit leuk.
  2. jeanpiston

    jeanpiston Ripped Bodybuilder

    Berichten:
    3.398
    Leuk Bevonden:
    417
    Geslacht:
    Man
    2017 Mr. Olympia
    Qualified
    Phil Heath (USA)
    Shawn Rhoden (USA)
    Dexter Jackson (USA)
    Mamdouh Elssbiay (Egypt)
    William Bonac (Netherlands)


    Point Standings
    Roelly Winklaar (Curacao), 13
    Lukas Osladil (Czech Republic), 4
    Lionel Beyeke (France), 4
    Petar Klancir (Croatia), 3
    Tomas Kaspar (Czech Republic), 2
    Abdelaziz Jellali (Qatar), 1
     
  3. RFFNCK

    RFFNCK Super Moderator Medewerker Super Mod Topic_Starter

    Berichten:
    14.080
    Leuk Bevonden:
    2.649
    Geslacht:
    Man
    Aangepast in de openingspost, evenals de lijsten van andere klassen!
     
  4. RFFNCK

    RFFNCK Super Moderator Medewerker Super Mod Topic_Starter

    Berichten:
    14.080
    Leuk Bevonden:
    2.649
    Geslacht:
    Man
    Overigens is volgens mij ook Nathan de Asha na zijn overwinning op de Ferrigno Pro Legacy ook gekwalificeerd, maar dat weet ik niet zeker.
     
  5. Pillz

    Pillz Monstrous Giant Elite Member

    Berichten:
    11.864
    Leuk Bevonden:
    6.716
    Geslacht:
    Man
    Lengte:
    1m84
    Massa:
    99kg
    Vetpercentage:
    8%
    Nathan heeft gruwelijk veel potentie.
     
  6. jeanpiston

    jeanpiston Ripped Bodybuilder

    Berichten:
    3.398
    Leuk Bevonden:
    417
    Geslacht:
    Man
    new rules

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. jeanpiston

    jeanpiston Ripped Bodybuilder

    Berichten:
    3.398
    Leuk Bevonden:
    417
    Geslacht:
    Man
    2017 MR. OLYMPIA

    Qualified
    Phil Heath (USA)
    Shawn Rhoden (USA)
    Dexter Jackson (USA)
    Mamdouh Elssbiay (Egypt)
    William Bonac (Netherlands)
    Nathan de Asha (UK)

    Point Standings
    Roelly Winklaar (Curacao), 13
    Lukas Osladil (Czech Republic), 7
    Lionel Beyeke (France), 4
    Justin Compton (USA), 4
    Petar Klancir (Croatia), 3
    Tomas Kaspar (Czech Republic), 2
    Michael Lockett (USA), 2
    Abdelaziz Jellali (Qatar), 1
    Charles Griffen (USA), 1
     
  8. jeanpiston

    jeanpiston Ripped Bodybuilder

    Berichten:
    3.398
    Leuk Bevonden:
    417
    Geslacht:
    Man
    2017 MR. OLYMPIA

    Qualified
    Phil Heath (USA)
    Shawn Rhoden (USA)
    Dexter Jackson (USA)
    Mamdouh Elssbiay (Egypt)
    William Bonac (Netherlands)
    Nathan de Asha (UK)
    Roelly Winklaar (Curacao)

    Point Standings
    Lukas Osladil (Czech Republic), 7
    Petar Klancir (Croatia), 5
    Lionel Beyeke (France), 4
    Justin Compton (USA), 4
    Hadi Choopan (Iran), 4
    Jeff Beckham (USA), 3
    Tomas Kaspar (Czech Republic), 2
    Michael Lockett (USA), 2
    Abdelaziz Jellali (Qatar), 1
    Charles Griffen (USA), 1
    Gerald Williams (USA), 1
     
  9. jeanpiston

    jeanpiston Ripped Bodybuilder

    Berichten:
    3.398
    Leuk Bevonden:
    417
    Geslacht:
    Man
    MR. OLYMPIA QUALIFICATION SERIES STANDINGS

    2017 MR. OLYMPIA

    Qualified
    Phil Heath (USA)
    Shawn Rhoden (USA)
    Dexter Jackson (USA)
    Mamdouh Elssbiay (Egypt)
    William Bonac (Netherlands)
    Nathan de Asha (UK)
    Roelly Winklaar (Curacao)
    Lionel Beyeke (France)

    Point Standings
    Petar Klancir (Croatia), 9
    Lukas Osladil (Czech Republic), 7
    Jeff Beckham (USA), 5
    Justin Compton (USA), 4
    Hadi Choopan (Iran), 4
    Brandon Ray (USA), 3
    Tomas Kaspar (Czech Republic), 2
    Michael Lockett (USA), 2
    Abdelaziz Jellali (Qatar), 1
    Charles Griffen (USA), 1
    Gerald Williams (USA), 1
    Miha Zupan (Slovenia), 1
     

Deel Deze Pagina