Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
is 3600-3800kcal niet heel erg veel? ik ben bang dat ik dan alle definitie kwijt raak en weer dik word. is dit voor opbouwen zonder te veel vet aan te maken?
en havermout koeken tussendoor? als 30 % eiwitten moet zijn gaat dat over de 2 gram per kg lichaamsgewicht heen is dat erg? en zou ik in de ochtend anders 2 broodjes en brinta eten?
ik gebruik myfitnesspal al wat zijn de percentage's die ik moet hebben van vetten eiwitten en koolhydraten? en moet ik dus 3500 cal eten? ik vind het gewoon lastig om dingen toe te voegen die hoog zijn in calorieen maar gezond zijn. ik kan me wel volproppen bij de mac omdat ik daar werk maar...
wat kan ik er nog bij eten dat hoog in calorieen is maar wel gezond is? doe zelf trouwens niet veel cardio. meestal gewoon 10 min hiit na het trainen. en wanneer moet ik wat extra eten.
dit is wat ik vandaag heb gegeten.
ontbijt: brinta met melk en een scoop whey (echt een aanrader) en een beker melk
tussendoortje: skyr naturel 350 gram
middageten:3 sneden waldkorn bruin brood met 3 gebakken eitjes( zou ik normaal niet doen) ik ga weer terug naar 1 ei per dag
tussendoortje...
ik wil graag clean gaan bulken. maar met gezonde voeding is het lastig om op zoveel calorieen te komen.
mijn lengte: 190cm
mijn gewicht: 82,5
leeftijd: 16
inspanning: 2 dagen achter elkaar trainen dan 1 dag rust. )4- 5 keer per week dus
hoeveel calorieen heb ik nou nodig om aan te komen in...
mijn naam is bastiaan en ik ben op zoek naar een bulkschema. zelf weet ik niet echt hoe ik aan mijn benodigde calorien kom met gezond eten en vroeg me af of iemand een eetschema voor mij in elkaar wil zetten.
lengte: 190 cm
gewicht 82,5
verpercentage: volgens de scan 8% maar denk zelf hoger...
ik zit op het moment op 9.7 vetpercentage en 43.5% spiermassa. breek ik nu spieren af met dit schema? ik probeer mijn vetpercentage zo laag te krijgen dat mijn buikspieren zichtbaar worden en dat heb ik op het moment nog niet echt. zou ik meer eten? en wat moet ik dan toevoegen in mijn schema?
Deze website maakt gebruik van cookies die het het mogelijk maken om gepersonaliseerde inhoud te tonen gericht op jouw wensen.
Door deze website verder te gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies.