MuscleMeat

Recente inhoud door Fluffster

  1. F

    WWE Raw/Smackdown

    Als je al het extra spul ook kijkt ja , mij boeit enkel RAW, Smackdown en de WWE pay per views en de eerste 2 kan je al niet live kijken want die behoren tot USA/Fox op TV en pay per views zijn er wel een hoop op een jaar maar soms eens een maand niet, maar zelfs aan 1 pay per view per maand zou...
  2. F

    WWE Raw/Smackdown

    Gisteren nog een oud emailadres gevonden wat ik had dus had weer een maand gratis WWE network kunnen nemen en heb Hell in a Cell live kunnen kijken op WWE network. 50x beter dan de commerciele uitzendingen van RAW bv op USA national tv op die watchwrestling link, tenminste niet elke 3 min een...
  3. F

    WWE Raw/Smackdown

    Paar keer proberen te kijken via die watchwrestling link maar ik krijg echt een ei van de hoeveelheid reclame op zo een USA zender ( kan de link niets aan doen, is eigen aan US television ) Denk op +-2u15 min RAW dat er letterlijk 25 reclameblokken zijn of meer, denk niet dat ik ooit langer dan...
  4. F

    Whey protein Bodylab

    Het is gewoon een ''duurdere'' soort denk ik, op hun eigen site kosten ze ook 30 euro voor 15 repen, dan is het ''maar'' 2 euro, neem aan dat de fitness zelf ook nog een klein procentje wilt nemen om ze te stocken in een vending machine :D Nuja de smaak was heel goed maar zelfs aan 2 euro per...
  5. F

    Wat eet je nu?

    150 gram aardappelblokjes 200 gram erwten en wortelen 100 gram kippenbraadworst Is al de 2de portie van dat vandaag dus straks nog een pre bed en we zijn weer rond.
  6. F

    Whey protein Bodylab

    Vandaag eens voor het eerst zo een reep op de fitness genomen uit de automaat, geloof dat het van Nxt Level was, was een raspberry cheesecake reep met witte chocolade en die was ook gruwelijk lekker. Wel 2.70 euro per stuk dus dat was wel even zuur tov de 99 cent voor de Kruidvat versie met...
  7. F

    Whey protein Bodylab

    Je kan weinig merken van gewoon wat extra protein he, we zijn hier ook geen pre work out aan het omschrijven of dergelijke maar gewoon een droge stof die je per 30 gram 24gram protein oplevert dus tja. Heb je het nodig ? Nee zeer zeker niet, eet van A en B wat extra en je hebt ook 24g protein...
  8. F

    Wat eet je nu?

    Ik ben jaloers op mensen die elke avond minstens 250g magere verse kaas tot zelfs de hele 500gram pot weg werken voor bed, zelfs met fruit en cacao nips of whey in kan ik het niet binnen krijgen :P
  9. F

    Whey protein Bodylab

    https://voeding-en-fitness.nl/wordpress/wp-content/uploads/2017/08/Eurofins-Labanalyse-Whey-Protein-Strawberry.pdf in de test : ''Het eiwit gehalte in droge stof is 82.0%'' , de pot zelf claimed 81.2% ongeveer voor hun strawberry flavour dus prima spul, er is ook geen sprake van Amino spiking...
  10. F

    Whey protein Bodylab

    Het is niet zo zeer dat de Bodymass Whey van de Action goedkoop is want als BulkPowders een goede kortingsactie heeft staan dan is 2.5kg whey daar niet veel duurder dan de 2kg pot in de Action, dus per 1kg of per 2kg Whey bekeken is de Action even duur als BulkPowders ALS BulkPowders minstens...
  11. F

    goede app voor voeding cal bijhouden

    Ik gebruik MyFitnessPal op mijn iPhone, met de site versie heb ik geen ervaring maar de app is altijd snappy. Al een paar andere gebruikt maar ik blijf terug gaan naar MFP omdat de database huge is, ook met gewoon NL en BE producten en als ik de barcode scan functie gebruik vind ik bijna alles...
  12. F

    Wat eet je nu?

    Volkoren pasta en balletjes van kippengehakt in een groenten-tomatensaus. Eens die Yonnaise 0% mayo uit de Action erbij genomen maar bah veel te chemisch en die ziekelijke zoete smaak van zoetstoffen :( qua textuur wel lekker dik maar die chemische zoete smaak van zoetstoffen kan ik me niet over...
  13. F

    Is deze shake te veel van het goeie?

    Enige wat ik persoonlijk neem is whey protein maar de reden is simpel : de kost die ik betaal voor 24g protein protein. Pot van 2kg kost in de Action 19.90 euro, dat zijn 66 servings ( 30g per serving ) dus +-30 cent voor 24 gram protein, als ik dan die 24 gram protein uit voeding moet halen...
  14. F

    Welk merk weipoeder is de voordeligste optie in 2019? En andere nieuweling vragen

    Ik snap niet waarom je maar blijft doorgaan over die 100 gram ? 1 serving = 1 scoop = 30 gram in dit geval, meeste whey powder wat ik al heb gebruikt is 30 gram per serving, XXL Delicious is zowat de enige outliner daarop met 40gram, misschien dat er nog andere zijn maar dan heb ik die nog nooit...
  15. F

    Welk merk weipoeder is de voordeligste optie in 2019? En andere nieuweling vragen

    Per scoop dan als we pietje precies gaan uithangen :P
Naar boven