MuscleMeat

16 mei HG Hall

Users who are viewing this thread

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
Op 16 mei vindt de tweede wedstrijd plaats in het kader van het Nederlands Kampioenschap HG

DEELNEMERS:
HEREN A:

1 Tommy de Bruijn
2 Wout Zijlstra
3 Pieter Karst Bouma

HEREN B/C:

1 Jacco van Leeuwen
2 Johan Bruinsma
3 Harry Bergsma (master)
4 Wulbert Stam
5 DA (jun)
6 Godfried Kleinmeijer (master)
7 Alaric Volkert (debutant)
8 Wietze Rosier (debutant)
9 Marco Stoelwinder (debutant, jun)
10 Anton de Wit (debutant)
11 Wybe Zeilstra

DAMES:

1 Margreet Bergsma
2 Anneke Bouma
3 Esmiralda Veensma


Programma Oranjefeest 2009

16 mei 2009 in Hall



11.00 uur Opening

O.l.v. Doedelzak vereniging “City of Apeldoorn” gaan de ca 25 deelnemers in

optocht door het dorp. Op het feestterrein vind de officiële opening plaats door de

Burgemeester van Brummen Niels Joosten



va 11.30 uur NK o.l.v. Woud Zijlstra met de volgende onderdelen voor vrouwen en mannen:

11.30 Hamer slingeren ( heren 10 kg/ dames 5 kg)

12.30 Gewicht ver slingeren ( heren 12,5 kg/ dames 6,25 kg)



13.30 uur Hallse kampioenschappen hooggooien.

De plaatselijke bevolking kan haar krachten onderling meten, zowel de mannen

als de vrouwen.



Va 14.30 uur Vervolg NK met de volgende onderdelen voor vrouwen en mannen:

14.30 Steen stoten ( heren 10 kg/ dames 5 kg)

15.30 Caber Toss ( boomstam over de kop gooien) ( heren 5 meter lang/

dames 3 meter lang)

16.30 Gewicht hooggooien ( heren 25 kg/ dames 12,5 kg)





17.30 uur Prijsuitreiking in de tent voor:

– Sterkste man/ vrouw van Hall

– uitslag NK dames Hall

– uitslag NK heren Hall



Voor meer informatie over het NK Highland games zie www.highlandgamesfederatie.org



Na de opening blijft “City of Apeldoorn” aanwezig op het terrein om e.e.a. Muzikaal op te luisteren.

Op het feestterrein is een tent aanwezig met natuurlijk een bar.



Tevens vindt de 2e Hallse Oranjemarkt plaats. Er zijn ongeveer 80 kramen met verschillende handelswaar. Van sieraden tot snoepgoed, van kleding tot kaarten, etenswaren en nog veel meer.
 

uncLez

Ripped Bodybuilder
+15 jaar member
Lid geworden
8 okt 2005
Berichten
4.420
Karma
47
Lengte
1m77
Massa
100kg
Heh, volgens mij ben ik de enige die nog moet kwalificeren met de 4 dan, of niet? :o
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3
Nee, ook Daniël, Godfried en Marco
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
jankert :)
 

68 fra Nord

Cool Novice
+10 jaar member
Lid geworden
26 mrt 2009
Berichten
74
Karma
1
:eek: Marco van Asselt ook nog, dus wees gerust, heb ook iets vernomen over de COME BACK van Mitga Dekker, als iets van hem gehoord hierover Wup !
Heh, volgens mij ben ik de enige die nog moet kwalificeren met de 4 dan, of niet? :o
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8
Ja, mondeling, maar ik heb gevraagd om e.e.a. even via mail te bevestigen, zonder resultaat tot nu toe...:rolleyes:
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #9
up
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #10
definitieve deelnemerslijst

HEREN A:

1 Tommy de Bruijn
2 Pieter Karst Bouma
3 Wout Zijlstra
4

HEREN B/C:

1 Johan Bruinsma
2 Wulbert Stam
3 Jacco van Leeuwen
4 Wietze Rosier
5 Harry Bergsma (master)
6 Marco van Asselt
7 Wybe Zeilstra
8 Godfried Kleinmeijer (master)
9 Alaric Volkert
10 Marco Stoelwinder (jun)
11 Anton de Wit
12 Marco Nafzger (master)
13 Ronald Put




DAMES:

1 Margreet Bergsma
2 Anneke Bouma
3 Esmiralda Veensma
4 Ernie Verbeek
5
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #11
as zaterdag dus :)
 

Junipero

Ripped Bodybuilder
+15 jaar member
Lid geworden
6 aug 2005
Berichten
3.732
Karma
36
Lengte
1m79
Massa
85kg
Op 16 mei vindt de tweede wedstrijd plaats in het kader van het Nederlands Kampioenschap HG

DAMES:

1 Margreet Bergsma
2 Anneke Bouma
3 Esmiralda Veensma

Zie ik daar Dumba verkleed als vrouw?
:roflol:
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #13

EmileV

Competitive Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
14 sep 2008
Berichten
1.986
Karma
0
:roflol: dat ik daar niet eerder was opgekomen...

Nee, Anneke is een mooi meisje ;)

Eens! Heb eens met haar getraint op een vroege zondagochtend bij Wout, lief meisje.

ps. Nu weet ik ook alweer wie zo fanatiek naar mij zwaaide toen ik op een zaterochtend door folsgeare fietste.. :P
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #16
de buurvrouw van Wout van 83 jaar ???
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #18
morgen ! :)
 

uncLez

Ripped Bodybuilder
+15 jaar member
Lid geworden
8 okt 2005
Berichten
4.420
Karma
47
Lengte
1m77
Massa
100kg
Crapperdecrap, had ik nou maar vast goede schoenen... :|

Najaaaah, dan is er verderop in het seizoen nog ruimte voor verbetering, he? :D
 

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
25 apr 2006
Berichten
9.579
Karma
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #20
UITSLAG

HEREN A-KLASSE

1. Tommy de Bruijn 7
2. Pieter Karst Bouma 8 (PK wint caber én hoog !)

HEREN B-KLASSE

1. Johan Bruinsma 8,5
2. Wulbert Stam 11,5
3. Marco van Asselt 15
4. Wietze Rosier 23
5. Harry Bergsma 27
6. Jacco van Leeuwen 28
7. Wybuh Zeilstra 32
8. Alaric Volkert 41
9. Anton de Wit 45
10. Ronald Put 47
11. Godfried Kleinmeijer 49

DAMES

1. Margreet Bergsma 7,5
2. Anneke Bouma 9
3. Esmiralda Veensma 16,5
4. Ernie Verbeek 17

Persoonlijk:
Johan wint hamer met ruime voorsprong, maar heeft op steen en wfd zijn laatste beurt nodig om mij voorbij te gaan. Caber en hoog beide weer gelijk... mits, maar , als , indien geldt niet ;) Leuke competitie zo !
PR op Open steen: 9,27 m en 25 kg hoog: 4,10 m
 

Naar boven