MuscleMeat

2023 MR OLYMPIA 3-5 nov

Bezoekers in dit topic

Lid sinds
5 mrt 2022
Berichten
21.381
Waardering
20.319
Lengte
1m76
Massa
93kg
Vetpercentage
11%
m-olympia-2023-orlando.webp
 
Laatst bewerkt:
Open klasse en -212 pond

Ahh oke, hoe moet ik me dat dan voorstellen? Is lang geleden dat ik ernaar gekeken heb en zie sowieso al 'de namen' er niet bijstaan :roflol: dus is even geleden.
Doet iemand dan gewoon 2x mee of doen ze dan 1x meer maar binnen 2 klassen?
 
Misschien is Kamal wel iets zwaarder over 10 weken. Dit is nog preview en er kunnen nog mensen afvallen, afzeggen en qualifiers bijkomen

Ooooh op die manier, dus ze staan bij meerdere 'voor het geval' en doen met een klasse mee?
Thanks!
 
Ik denk en hoop dat Samson Dauda en Chris Bumstead in hen klasse gaan winnen. Ben fan van beiden.

Jammer dat CBum geen merchandise heeft, voor zover ik weet.
 
Heb deze 2 besteld, verder is alles uitverkocht haha

Ben er blij mee :D
Ff twee broekjes besteld van 50 ballen om te gaan trainen. Btw met die shirts lijkt zelfs Cbum amper te trainen als hij deze aanheeft (op de foto's toch). Waarom zou je dat willen? :roflol:
 
Ff twee broekjes besteld van 50 ballen om te gaan trainen. Btw met die shirts lijkt zelfs Cbum amper te trainen als hij deze aanheeft (op de foto's toch). Waarom zou je dat willen? :roflol:
Waar maak je je druk om wat iemand koopt ?
Laat hem toch die shorts kopen en dragen.
 
Laatst bewerkt:
Dit jaar enkel de top 3 die zich automatisch zal qualificeren voor de Olympia 2024. 2 toppers meer die een pro moeten winnen.
 
Dit jaar enkel de top 3 die zich automatisch zal qualificeren voor de Olympia 2024. 2 toppers meer die een pro moeten winnen.
Vind t sowieso onzin dat ieder ander dan de winnaar automatisch geplaatst is. Je bent 2e geworden, gewoon opnieuw een qualifier winnen volgend jaar.

Overigens, wat een enorme lading CP gasten zeg. Zo duurt zo'n ronde wel ff.
 
aangezien niet alle klasse nog vermeld zijn. aanvulling op OP

2023 QUALIFIED: MEN'S PHYSIQUE

Mehdi Kabbadj
(Morocco)
Ming Chieh Tsai (District of Taiwan)
Kahlia Ramzi (Algeria)
Corey Morris (USA)
Erin Banks (USA)
Brandon Hendrickson (USA)
Diogo Montenegro (Brazil)
Mahmood Al-Maghrabi (Bahrain)
Emanuel Hunter (USA)
Mauro Fialho Garcia, Jr (Spain)
Carlos DeOliveira (Brazil)
Benquil Marigny (USA)
Riccardo Croci (Italy)
Derrick Stevenson (USA)
Ryan Terry (United Kingdom)
Emmanuel Costa (Brazil)
Daniel Ammons (USA)
Andre Ferguson (USA)
Vinicius Mateus Veiro Lima (Brazil)
Vitor Chaves (Brazil)
Joseph Lee (USA)
Victor Manuel Ramirez Chavez (Costa Rica)
Bhuwan Chauhan (India)
Sidy Pouye (Spain)
Yoon Sung Lee (South Korea)
Jason Huynh (USA)
Anderson Arruda (Brazil)
Jeremy Potvin (USA)
Drew Cullen (USA)
Ismael Dominquez (Mexico)
Arya Saffaie (USA)
Rodrigue Chesnier (France)
Febo Gambacorta (Italy)
Rafael Oliveira (Brazil)
Jonas Jamena
Jeremiah Maxey (USA)
Joven Sagabain (Philippines)
Edvan Palmeira (Brazil)
Ali Bilal (Belgium)
Ayoub Sulayman (Libya)
Charjo Grant (USA)
Reubeb Glass (USA)
Adeyemi Awoyemi (United Kingdom)
Kyron Holden (USA)
Emile Walker (United Kingdom)
Jeremy Buendia (USA)
JunHo Lee (South Korea)

2023 QUALIFIED: BIKINI OLYMPIA

Jibin Park
(South Korea)
Ivanna Escandar (Spain)
Amanda Marques (Brazil)
Phoebe Hagan (United Kingdom)
Maureen Blanquisco (Norway)
Jennifer Dorie (Canada)
Ashley Kaltwasser (USA)
Nittaya Kongthun (Thailand)
Alessia Facchin (Italy)
Lauralie Chapados (Canada)
Brenda Farias (Brazil)
Aimee Leann Delgado (USA)
Eszter Ozcella (Hungary)
Hyo Jung Kim (South Korea)
Vania Auguste (USA)
Romina Basualdo (USA)
Savannah Watchman (USA)
Zsofia Reka Molnar (Hungary)
Elisa Pecini (Brazil)
Sierra Swann (USA)
Reijuana Harley (USA)
Cristobalina Pajares (Spain)
Eli Fernandez (Mexico)
Jessica Wilson (USA)
Jordan Fisher (USA)
Jil Meret Schmitz (Thailand)
Areum Song (South Korea)
Lexus Redmond (USA)
Tatiana Lanovenko (Russia)
Dahya Jeon (South Korea)
Ariel Barley (USA)
Tara Grier (USA)
Savannah Dolezal (USA)
Gessica Brun (Brazil)
Halanna Jully (Brazil)
Ashlynn Little (USA)
Jordan Brannon (USA)
Ottavia Mazza (Italy)
Ariana Brothers (USA)
Maria Alexsandra Santos Rocha (Brazil)
Yurika Shigemoto (USA)
Tamekia Carter (USA)
Lisa Reith (Germany)
Daraja Hill (USA)
Valerya Fedorenko (Ukraine)
Reyna Perez Mecalco (Mexico)
Jourdanne Lee (USA)
Iulia Baba (Romania)
Ndeye Ndour (USA)
Kristina Brunauer (Austria)
Jessica Nicole Dolias (USA)
Roxana Marquez (USA)

2023 QUALIFIED: WELLNESS OLYMPIA

Francielle Mattos
(Brazil)
Isabelle Nunes (Brazil)
Angela Borges (Brazil)
Kassandra Gillis (Canada)
Alexis Adams (USA)
Renata Guaraciaba (Brazil)
Amanda Burnett (USA)
Giselle Machado (Brazil)
Tefani Sam Razhi (USA)
Sandra Colorado Acal (Spain)
Lili Dong (China)
Leonida Ciobu (Moldova)
Frida Paulsen Stern (USA)
Lisa Meiswinkel (Germany)
Johanna Calcano (USA)
Danai Theodoropoulou (Australia)
Elisa Alcantara (Dominican Republic)
Rayane Fogal (Brazil)
Wynter Addams (United Kingdom)
Marissa Andrews (USA)
Nerilde Garcia Strey (Brazil)
Daniele Mendonca (Brazil)
Jacqueline Huescas Rios (Mexico)
Ismara dos Santos (Brazil)
Andrea Hrenko (USA)
Victoria Reyes Villa (Mexico)


2023 QUALIFIED: WOMEN'S PHYSIQUE OLYMPIA

Natalia Abraham Coelho
(USA)
Sarah Villegas (USA)
Brooke Walker (USA)
Anne-Lorraine Mohn (France)
Pamela Canfield (USA)
Elena Aviles Romero (Spain)
Emily Schubert (USA)
Emilija Martic (Canada)
Romana Skotzen (United Kingdom)
Zana Benta (Brazil)
Caroline Alves Dos Santos (Brazil)
Amy McKown (USA)
Danielle LaMartina (USA)
Jeannie Feldman (USA)
Ivie Rhein (USA)
Karina Goncalves (Spain)
Alex Hall (USA)
Marie-Soulange Essoh (USA)
Julia Monroe (USA)

2023 QUALIFIED: FIGURE OLYMPIA

Cydney Gillon
(USA)
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)
Lola Montez (Canada)
Bojana Vasiljevic (USA)
Donya Jackson (USA)
Gabriela Consolmagno (USA)
Madison Dinges (USA)
Cherish Richardson (USA)
Maria Luisa Baeza Diaz Pereira (USA)
Natalia Soltero (Mexico)
Jennifer Zienert (Germany)
Kristen McGregor (Jamaica)
Adela Ondrejovicova (Slovakia)
Gina Palma (USA)
Autumn Cleveland (USA)
Ericka Morales Morgan (Guatemala)
Jossie Nathali Alarcon Becerra (Mexico)
Queren Pacheco (Mexico)
Oyku Basar (Turkey)
Tereza Linhartova (Czech Republic)
Wendy Fortino (USA)
Gabriela Linhartova (Czech Republic)
Nicole Zenobia Graham (USA)
Rhea Gayle (United Kingdom)
Lena Ramsteiner (Germany)


2023 QUALIFIED: MS. OLYMPIA

Andrea Shaw
(USA)
Angela Yeo (USA)
Helle Trevino (USA)
Sherry Priami (USA)
Natalia Kovaleva (USA)
Julia Whitesel (USA)
Alcione Barreto (Brazil)
MayLa Ash (USA)
Kristina Mendoza (USA)
Michaela Aycock (USA)
Reshanna Boswell (USA)
Chelsea Dion (USA)
 
Back
Naar boven