Whitefibers
Novice
- Lid geworden
- 24 jul 2022
- Berichten
- 26
- Karma
- 4
- Lengte
- 1m72
Weet iemand hier of het kopen en gebruiken van AAS en andere middelen voor de wet strafbaar is? Of is het net zoals wiet en hashj een gedoogbeleid?
Anabole steroïden worden, ook door recreatieve sporters, veelal gebruikt om spiermassa of sportieve prestaties te vergroten. Het gebruik van de middelen is in Nederland niet strafbaar (met uitzondering van de topsport). De handel in anabole steroïden is daarentegen wel strafbaar.Weet iemand hier of het kopen en gebruiken van AAS en andere middelen voor de wet strafbaar is? Of is het net zoals wiet en hashj een gedoogbeleid?
Het in bezit hebben en gebruiken van anabolen voor eigen gebruik is niet strafbaar. Kopen valt volgens mij onder handel, dus dit zou dan wel illegaal zijnWeet iemand hier of het kopen en gebruiken van AAS en andere middelen voor de wet strafbaar is? Of is het net zoals wiet en hashj een gedoogbeleid?
Het is ook maar net wat de 'wet' ziet als gebruikers hoeveelheid.Het in bezit hebben en gebruiken van anabolen voor eigen gebruik is niet strafbaar. Kopen valt volgens mij onder handel, dus dit zou dan wel illegaal zijn
Vraag je dit voor een vriend of ben je van de Aas Politie ?Weet iemand hier of het kopen en gebruiken van AAS en andere middelen voor de wet strafbaar is? Of is het net zoals wiet en hashj een gedoogbeleid?
Als je een vergunning hebt, mag je aas gebruiken. Ik gebruik meestal regenwurmenWeet iemand hier of het kopen en gebruiken van AAS en andere middelen voor de wet strafbaar is? Of is het net zoals wiet en hashj een gedoogbeleid?
Verkoop verboden gebruik niet zover ik weet.
Oke, strafbaar dus als je erin handelt..Anabole steroïden worden, ook door recreatieve sporters, veelal gebruikt om spiermassa of sportieve prestaties te vergroten. Het gebruik van de middelen is in Nederland niet strafbaar (met uitzondering van de topsport). De handel in anabole steroïden is daarentegen wel strafbaar.
https://www.politie.nl/nieuws/2022/...nale-handel-anabole-steroiden-platgelegd.html
Kopen valt onder handel? Dus als ik fruit koop bij de fruitboer dan handel ik??..Het in bezit hebben en gebruiken van anabolen voor eigen gebruik is niet strafbaar. Kopen valt volgens mij onder handel, dus dit zou dan wel illegaal zijn
Tis dus niet dat er een limiet van 5 gram per persoon op zit, gesnapt!Het is ook maar net wat de 'wet' ziet als gebruikers hoeveelheid.
Het is iig een grijs gebied.
Nee, ik vraag dit niet voor een vriend ben gewoon geinteresseerd. Heb altijd al gespier willen wezen zoals de meesten hier denk ikVraag je dit voor een vriend of ben je van de Aas Politie ?
Haha, volgens mij zit je niet op het goede forum hierAls je een vergunning hebt, mag je aas gebruiken. Ik gebruik meestal regenwurmen![]()