Enige waar ik nog aan denk is dat je zeker laag genoeg begint. Kwestie van genoeg kwaliteitsreps mee te pakken en zo sterker te worden ook. Heeft weinig meerwaarde om bijv 4 weken op te bouwen en al vast te lopen.
Verder die 12,10,8,6 voor bench
Ik zie dat je de 100kg x 5 hebt gedaan wat sterk is zeker na voorgaande sets. Met de bedoeling voor 6? Zo ja? In mijn ogen als dit het begin is van een schema ben je al vastgelopen. Aangezien progressie al lang is uitgebleven zou ik lager starten.
Je kan overal 15kg aftrekken en zo herbeginnen bijv. En elke set 2.5kg verhogen. 6 weken lijkt me in tijd al weinig. Zelf hanteer ik nu 8 tot 10 weken. Voordeel hiervan is 1. Lichaam krijgt voldoende rust in de 1ste weken en 2. Motivatie en weer klaar om zwaar te gaan na x aantal weken 3. Telkens zwaar blijven gaan kan gepaard gaan met kwaaltjes