- Lid geworden
- 10 aug 2016
- Berichten
- 5.810
- Karma
- 6.752
- Lengte
- 1m74
Allicht is TS al niet meer actief op het forum, maar misschien leest hij dit toch: hoe gaat het ondertussen met je herstel? Volop met nakuur bezig?
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web -app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie vereist momenteel toegang tot de site met behulp van de ingebouwde safari-browser.
Een vriend van me was een jaar on en herstelde perfect dus het kan. Hij deed wel hcg tijdens zijn kuur.
Tijdens zijn nakuur voelde hij zich kut, erna ging wel beter. Deed farma nolva en hcgHeb je een idee hoe lang zijn herstel (vooral gevoelsmatig, libido, energie, ...) ongeveer duurde?
Allicht is TS al niet meer actief op het forum, maar misschien leest hij dit toch: hoe gaat het ondertussen met je herstel? Volop met nakuur bezig?
Kun je wat van die studies met AAS-gebruikers posten? En dan doel ik niet op casussen.Ik denk dat veel mensen de benodigde dosis Clomid onderschatten. Er zijn een aantal studies die de werkzame dosis op 25-50 mg als werkzaam bevestigen. Echter zijn de onderzochte mensen geen AAS gebruikers, maar mannen met een natuurlijk lager testosterongehalte. Bij dit type mens werkt de de dosis van 25-50 mg inderdaad prima.
Er zijn uiteraard ook onderzoeken die de benodigde dosis Clomid voor AAS gebruikers bevestigd, voorbeeld: Gevalstudie: Clomid normaliseert hormoonspiegels in bodybuilder (houdt er wel rekening mee dat dit onderzoek slechts om één persoon gaat, dus het is niet het meest betrouwbare onderzoek. Via Google kan je nog een aantal onderzoeksuitslagen vinden in het Engels).
Uit deze studies voor AAS gebruikers zie je toch vaak dat een dosis van 100mg (of zelfs hoger, wat niet aan te raden is ivm bijwerkingen) Clomid toch echt effectiever is. Zodoende stel ik mn nakuur als volgt op: 100mg Clomid eerste helft van je nakuur. 50mg Clomid tweede helft van je nakuur. In jouw geval is minimaal 8 weken nakuren wel nodig denk ik.
HCG kan in principe een goede "kickstart" zijn. Houdt alleen wel in je achterhoofd dat HCG de kwaliteit van je sperma significant verslechterd. Mocht je een wens voor gezonde kinderen hebben
Succes met je nakuur!
hey
ik heb dit gedaan
week 1: test e 150mg en 2*1500IU HCG
week 2: test e 150mg en 2*1500IU HCG
week 3: alleen 2*500 HCG
week 4: nakuur 2x 25mg clomid p/d + 20mg exemestane p/d
week 5: nakuur 2x 25mg clomid p/d + 20mg exemestane p/d
week 6: nakuur 1x 25mg clomid p/d
nu met alles gestopt, en echt HELEMAAL NERGENS last van, ja ik werd even ziek in week 3 (griepje.. weerstand ging dus wel snel omlaag) ballen waren binnen
no-time weer op formaat. Merk alleen dat ik wat minder energie heb en moet oppassen dat ik niet over mn limiet ga. Maar voel me super, ook (nog) geen gains verloren tot zover, ja kracht gaat beetje omlaag.
Heb wel m'n voeding aangepast en kcal verhoogd en vet% is iets gestegen.
Maar train gewoon keihard door ( wel 2-3 keer per week jack3d oldskool dmaa ^^) en voel me super!
Over een weekje laat ik mn bloedwaardes testen.