Wie zegt trouwens dat hij dood is? hij heeft een flinke hoofdpijn dat zeker. Maar volgens mij zie ik hem nog bewegen. Er word altijd maar geklaagd:ach en wee, de politie doet niks en ze zouden die en die persoon maar eens op moeten hangen blablablabla. En dan is er een land waar ze het doen zoals wij het graag zouden zien en dan is het ineens te grof

En volgens mij mag je bij geen enkele demonstratie een ME-er uitdagen.
Ramonovietsj zei:
Verplaats je in de situatie en bedenk dat de luxe waarin we in NL leven niet vanzelfsprekend is voor de rest van de wereld
Of hebben ze daar bij jullie speciale boekjes voor in VVV-kantoren?
''Wat te doen bij een politieke demonstratie in een arm land''
Les 1. Pak uw stok een zwaai daarbij dreigend naar de ME-ers, aangezien u in een arm land woont mag de ME geen tegenactie`s uitvoeren.
Les 2.Pak uw stenen en gooi ze naar de hoofden van de ME-ers, aangezien u in een arm land woont mag de ME geen tegen actie`s uitvoeren.