Nogmaals een vegetarier eet geen kip, tonijn of wat dan ook voor voedsel waar een levend wezen voor moet worden geslacht.
En een veganist eet helemaal geen producten die van dieren afkomstig zijn. Dus ook geen melkproducten, eieren, honing etc. Alle voeding is dan plantaardig.
Zelf ben ik grotendeels veganist, let er alleen niet altijd op of er in een product honing, melkproducten of eieren zit verwerkt. Weet wel dat het er in zit, maar op dat punt ga ik het mezelf niet onnodig moeilijk maken.
Ben nu niet echt volledig bezig met bodybuiling, meer een combo van meerdere sporten tegelijk. Maar het is zeker mogelijk om zonder veel moeite goede voeding samen te stellen waarmee je ook nog groeit. Ik ben puur op vegetarische voeding van 65 kilo naar een top van 93 kilo gegaan in totaal 3 jaar bodybuilding. Wel verspreid over de jaren, heb me in tussenliggende jaren ook nog beziggehouden met mountainbiken, wielrennen, hardlopen en nog wat andere sporten.
Momenteel houd ik me niet bezig om mijn lichaam nog groter krijgen, zit nu zo rond de 85 Kg. Maar weet dat als ik ga bulken, wat zeker mogelijk is met vegetarische voeding, ik zo weer boven de 90 kg zit. En toen ik mijn maximale gewicht had bereikt van 93 Kg zo'n 3 jaar geleden voelde het nog niet aan of ik was uitgegroeid. Dit bij een lengte van 1.79 meter.
Dus voor Trainingfreak, gewoon doorgaan met vegetarisch sporten het loont de moeite. En echt je hoeft niet super secuur op je voeding te letten, meeste vegetarische voeding is toch al vrij gezond. Behalve natuurlijk als je gaat bulken met chips, cola en ander junkfood. Maar ja dat weet een kind van 3 waarschijnlijk nog wel dat je daar niet hard van groeit, behalve dan snel uitdijt.