Jongens, over gisteren, voelde me net op vakantie, wat geweldig!!
Ken, geen vrouwtje gehad, maar zal t ff opschrijven, was super!!

Voor degenen die geen interesse hebben, u kunt hier stoppen, hier volgt mijn nacht:
Kwart voor 7 de trein in, samen met een kameraad op naar Grunn. Hij had wat blikken S (Schultenbrau

) meegenomen, dus het feest begon daar al. Mooi wat zuipen al, gezellig. Komen we van die lui tegen met een krat Heineken, ik dacht al.. tegenwoordig is iedereen alcoholist.. Maar goed.
Tegen kwart over 9 waren we in Grunn en toen waren we op de verjaardag van een kameraad van mij. Daar binnengekomen hadden ze nog Chinees over van die avond. Of ik nog wat te eten wou, nou, daar ben ik natuurlijk nooit te beroerd voor!!
Ondertussen werden de eerste slokken Grolsch weggewerkt. Even later wou iedereen drankspelletjes doen, mexen, of hoe je het ook schrijft. Nou, goed hoor. Was mooi

. Men was ook nogal onder de indruk over mijn vermogen om een glas bier heel snel leeg te hebben.
Toen gingen we natuurlijk stappen, ik begon al wat luidruchtig te worden en zoals gunsy al vertelde over zaterdag... Nijverdal werd op de kaart gezet in Groningen!!
Toen zijn we naar de 3 gezusters geweest, hele gezellige tent, bijkomend voordeel was dat een halve liter maar 1.50 kostte, mooi dus!
Tjah, en vanaf toen werd het allemaal wel wat waziger, paar leuke dingen die ik heb meegemaakt zijn:
- Een meisje (ook uit Nijverdal, voor Ken --> was Helen) op de rug en ermee voorover donderen midden op zo'n plein

- Een of andere "dorp"sgek de gek aan steken, heel mooi
- Liedjes zingen op straat als: "Nijverdal/Almelo is de baas in Groninguuuuuh" en nog wel meer...
- Een of andere vent voor lul zetten die heel vaag bij zo'n meisje aan het dansen was, beetje als een flikker. Dit vond ik zo grappig dat ik 'm na wou doen bij een andere meid, die vond het ook wel leuk, maar zo goed als die man dat kon, kon ik dat natuurlijk niet.. (vraag me nu ook eigenlijk af waarom ik die meid niet gepakt heb

, maargoed..)
Toen als laatst hebben we nog een bezoek gebracht aan de plaatstelijke kebab-specialist, ik had m'n broodje binnen no-time op, zorgde ook weer voor verbaasde gezichten. Daarbij heb ik nog 2 halve broodjes van anderen opgegeten die het niet opkonden.
Tjah en nou denken jullie, wat zul jij je slecht voelen.. Wrong! Ik voel me goed! Ondanks de vele drank en de korte slaap, vier uur maar..
Het was gewoon een topavond, kan iedereen aanraden om 's een keer te gaan stappen in Groningen op donderdagavond!