Waarom de eiwitten naar beneden en KH omhoog?
Op een hoog eiwit dieet reageert mijn lichaam niet goed, de puisten springen uit mijn lijf en ik word zo sloom als wat. Krijg slechte zin en mijn zelfvertrouwen zakt volledig in elkaar.
Theoretisch is hoog in eiwit laag in koolhydraten goed voor vetverbranden, maar als je niks meer kunt door de puistenpijn en te sloom om rechtop op een bank te zitten, kun je beter wat minder eiwit nemen en wat hoger in je koolhydraten. De puisten zijn dan onder controle (ook een beter zicht als je in de spiegel kijkt) en ben activeren, wat resulteert in meer bewegen en hogere verbranding. Nadeel is dan wel als je te laag gaat in eiwitten ga je massa verliezen, dus ook weer niet te laag, maar proberen om precies genoeg tot je te nemen.
Gister benen getraind, als ik ter plekke dood neer zou vallen, zou ik het niet eens erg gevonden hebben. Met andere woorden, goede training.
Momenteel zit ik misselijk te zijn op mijn werk, maar ach, je moet toch wat.