AndroidHealthClinic

Mr. Olympia 2016 Qualification List

Bezoekers in dit topic

RFFNCK

Super Moderator
Super Mod
10 jaar lid
Lid geworden
28 mrt 2011
Berichten
29.195
Waardering
8.335
MR. OLYMPIA
Top 5 - 2015 Olympia

Phil Heath (USA)
Dexter Jackson (USA)
Shawn Rhoden (USA)
Dennis Wolf (Germany)
Mamdouh Elssbiay (Egypt)

2015 Season Winners
William Bonac (Netherlands - Nordic Pro 2015)
Lukas Osladil (Czech Republic - Phoenix Pro 2015)
Josh Lenartowicz (Australia - San Marino Pro 2015)
Cedric McMillan (USA - Levrone Pro Classic 2016)
Kai Greene (USA - Arnold Classic 2016)
Roelly Winklaar (Curacao - Bodypower Pro 2016)
Steve Kuclo (USA - California Pro 2016)
Nathan De Asha (UK - Toronto Pro 2016)
Dallas McCarver (USA - Chicago Pro 2016)
Ben Pakulski (Canada - Vancouver Pro 2016)
Victor Martinez (Dominican Republic - Baltimore Pro 2016)
Akim Williams (USA - Tampa Pro 2016)
Justin Compton (USA - Golden State Pro 2016)

Kevin Levrone (USA - Special Invitation)

Point Standings
Ronny Rockel (Germany), 16
Michael Lockett (USA), 12
Maxx Charles (USA), 11
Brandon Curry (USA), 10
Fred Smalls (USA), 9
Branch Warren (USA), 8
Lionel Beyeke (France), 8
Alex Rivero (Puerto Rico), 6
Rafael Jaramillo (USA), 5
Juan Morel (USA), 5
Jose Raymond (USA), 4
Kenneth Jackson (USA), 4
Vitaly Fateev (Russia), 4
Johnnie Jackson (USA), 4
Robert Piotrkowicz (Poland), 3
Michael Kefalianos (Greece), 3
Essa Obaid (UAE), 3
Fouad Abiad (Canada), 3
Abdulhadi Al-Khayat (Kuwait), 3
Kevin Jordan (USA), 3
Moe Bannout (Lebanon), 2
Manuel Lomeli (Mexico), 2
Toney Freeman (USA), 2
Evan Centopani (USA), 2
Roman Fritz (Germany), 2
Jonathan DeLaRosa (USA), 2
Renaldo Gairy (Canada), 2
Emiliano Dell’uomo (Italy), 1
Brandon Ray (USA), 1
Aliaksei Shabunia (Belarus), 1
Paulo Almeida (Canada), 1
Sasan Heirati (UK), 1
Clarence DeVis (Belgium), 1
Josh Wade (USA), 1


212
James Lewis (UK)
Jose Raymond (USA)
Hidetada Yamagishi (Japan)
David Henry (USA)
Eduardo Correa (Brasil)
Charles Dixon (USA)
Babak Akbarnia (Iran)[Olympia Amateur World Showdown Overall Winner]
Guy Cisternino (USA)
Sami Al Haddad (Bahrain)
Alex Cambronero (USA)
Mark Dugdale (USA)
Vojtech Koritensky (Czech Republic)
Dobromir Delev (Bulgaria)
Ahmad Askhanani (Kuwait)

Point Standings
Ronny Rockel (Germany), 12
Shaun Clarida (USA), 11
Andrej Mozolani (Slovakia), 10
Marco Rivero (USA), 9
Kim, Jun Ho (Korea), 9
Kyung Won Kang (Korea), 8
Ahmad Ahmad (Iraq), 8
Marian Cabral (Slovakia), 7
Raul Carrasco-Jimenez (Spain), 7
Craig Richardson (USA), 5
Teina O’Malley (New Zealand), 4
Wendell Floyd (USA), 4
Zane Watson (Canada), 4
Nam Eun Cho (Korea), 4
Fernando Noronha de Almeida (Brasil), 4
Tricky Jackson (USA), 4
Bola Ojex (USA), 4
Milan Sadek (Czech Republic), 3
Mitchell Staats (USA), 3
Mike Debenham (New Zealand), 3
John Meadows (USA), 3
Michael Ergas (USA), 3
Tristen Escolastico (USA), 2
Mateo Vaihu (New Zealand), 2
Alison Maria (USA), 2
Cesar Quispe Estela (Peru), 2
Kevin Ofurum (USA), 1
Zoran Kolevski (Macedonia), 1
Charles Ray Arde (USA), 1
Marc Jacobs (USA), 1
Quincy Winklaar (Trinidad), 1


Classic Physique Olympia
Danny Hester (USA)
Darrrem Charles (Trinidad)
Stan McQuay (USA)
Arash Rahbar (USA)
Shavis Higa (USA)
Omar Bautista (USA)
R.D. Caldwell (USA)
Sadik Hadzovic (USA) [Crossover from Men’s Physique (first year only)]
Matt Pattison (USA)
Breon Ansley (USA)
Terrence Ruffin (USA)
Robert Timms (USA)

Point Standings
Sean Harley (USA), 12
A.J. Shukoori (Canada), 10
Jonathan Sebastian (USA), 10
Ko Chandetka (USA), 9
Axel Alvarez (USA), 8
Derik Farnsworth (USA), 8
Darnell Ferguson (USA), 7
Antonio Mitchell (USA), 7
Daron Lytle (USA), 6
Devon Lindner (USA), 4
Frank Same (USA), 4
Robert Johnson (USA), 4
Pierre Vuala (USA), 3
Javier Martinez (Canada), 3
Rick Canamar (USA), 3
Ali Najafian (Canada), 3
Elvernie McGhee (USA), 3
Lorenzo Jones (USA), 3
Jason Amato (USA), 2
Victor Prisk (USA), 2
Ty Pope (USA), 2
Santiago Aragon (USA), 2
William Gregory (USA), 2
Frank Griffin (USA), 2
Saiid Tejan-Kamara (USA), 2
Bennett Streets (USA), 2
Murat Demir (Germany), 1
Frank Garrott Coelho (USA), 1
Jean Walkins Louis (USA), 1
John Arendsz (Aruba), 1
Kelly Burke (USA), 1


Men’s Physique
Jeremy Buendia (USA)
Sadik Hadzovic (USA)
Jason Poston (USA)
Ryan Terry (UK)
Brandon Hendrickson (USA)
Anton Antipov (USA)
Patrick Fulgham (USA)
Denis Gusev (Russia)
Tory Woodward (USA)
Scott Crowe (New Zealand)
Ryan John Baptiste (UK)
James Hurst (USA)
Kai Spencer (USA)
Andre Ferguson (USA)
Fawad Ahadi (New Zealand)
Freddy Naidu (USA)
Joseph Lee (USA)
Matthew Acton (USA)
Jeremy Potvin (USA)
George Brown (USA)
Ayra Saffaie (USA)
Jeff Seid (USA)
Jeremy Coleman (USA)
Michael Ferguson (USA)
Chase Savoie (USA)
Jeph Gabriel (USA)
Ernest Flowers (USA)
Felipe Franco (Brasil)
Mike Balan (USA)
Dean Balabis (USA)
Jared Goodrich (USA)
Otis Hooper (USA)
Diogo Montenegro (Brasil)

Point Standings
Goebanny Paula (USA), 13
Ryan Hinton (USA), 12
Xavisus Gayden (USA), 12
Logan Franklin (USA), 12
Robin Balogh (Hungary), 11
Tristan Murray (USA), 11
Antoine Weatherspoon (USA), 11
Tonnell Rodrigue (USA), 10
Andre Adams (USA), 8
Carlo Antonio Perez Gonzalez (Mexico), 8
Jacques Lewis (USA), 8
Scott Dennis (USA), 8
Laquan Jones (USA), 7
Daushon McGregor (Canada), 7
T.A. Martin (USA), 6
James Cant (Australia), 6
David Thorpe (USA), 6
Jake Alvarez (USA), 6
Brett Kahn (USA), 5
Matt Mugford (USA), 5
Jousef Al-Sabhan (Canada), 5
Raymond Akinlosotu (USA), 5
Michael Bevins (USA), 5
Sam Andrews (New Zealand), 4
Kurt Dell (New Zealand), 4
Alex Woodson (USA), 4
Michael Mperey (USA), 4
Jonny Bernstein (USA), 3
Jeremy Tevaga (New Zealand), 3
Ahmad DeGuzman (USA), 3
Henry James (USA), 3
Gerardo Gabriel (USA), 3
Thomas Canepa (USA), 3
Tony Duong (USA), 3
Bax Rysaac (USA), 3
Charlie Francis (UK), 3
Mirko Maras (Canada), 3
Coty Hart (USA), 3
Chris Freeman (USA), 3
Jermaine Ward (USA), 3
Brian Epstein (USA), 2
Michael Anderson (USA), 2
Jean Walkins Louis (USA), 2
Murat Demir (Germany), 2
Sly Hardy (USA), 2
Alexander Myrvold (Norway), 2
Antoine Williams (USA), 2
Joe Cantu (USA), 2
Andre Smith (USA), 2
Caio Pannain (Brasil), 2
Nelson Rodrigues (Portugal), 2
Raymond Edmonds (USA), 2
Leon McCall (USA), 2
Suraqah Shabazz (USA), 2
Otto Montgomery (USA), 2
Frank Hamilton (USA), 1
John Nguyen (USA), 1
Phillip Blow (USA), 1
Marco Achille Gandolfi Vannini (Italy), 1
Stanislas de Longeaux (USA), 1
Michael Ramirez (USA), 1
Khali Quartey (USA), 1
Jacques Dalce (USA), 1
Benyamin Jahromi (Iran), 1
Maurice Arthur (Barbados), 1
Jared Thompson (USA), 1
Long Wu (China), 1
Hygor Ponchet (Brasil), 1


Fitness Olympia
Oksana Grishina (Russia)
Tanji Johnson (USA)
Myriam Capes (Canada)
Regiane Da Silva (Germany)
Bethany Wagner (USA)
Ariel Khadr (USA)
Fiona Harris (Canada)
Dominique Matthews (Canada)
Rebecca Sizemore (USA)
Marta Aguiar (Uruguay)

Point Standings
Whitney Jones (USA), 20
Ryall Graber (Canada), 8
Jeanine Taddeo (USA), 8
Derina Wilson (USA), 6
Kristine Duba (USA), 6
Stacy Dawn (USA), 5
Aurika Tyrgale (Russia), 4
Piia Pajunen (Finland), 3
Alevtyna Titarenko (USA), 3
Chika Aluka (Nigeria), 3
Giorgia Foroni (Italy), 2
Sara Kovach (USA), 2
Kim Scoffins (Canada), 2
Debbie Clarke (Canada), 1
Nicolette Spencer (USA), 1
Aspen Bunyak (USA), 1


Figure Olympia

Latorya Watts (USA)
Nicole Wilkins (USA)
Candice Lewis-Carter (USA)
Camala Rodriguez-McClure (USA)
Candice Keene (USA)
Carolyn Hudson-Harris (USA)
Kati Alander (Finland)
Gennifer Strobo (USA)
Christina Woodward (USA)
Adela Ondrejovicova (Slovakia)
Myra Rogers (New Zealand)
Ivana Ivusic (USA)
Carly Starling-Horrell (USA)
Cydney Gillon (USA)
Cassandra Carpenter (USA)
Brittany Campbell (USA)
Nadia Wyatt (USA)
Maria Luisa Baeza Diaz (USA)
Swann DeLaRosa (USA)
Sarah Sweeney (USA)
Vera Mallet (USA)
Stephanie Hammermeister (USA)
Sara Ard (USA)
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)
Sandra GrajalesRomero (Mexico)
Karina Grau (Paraguay)
Jennifer Taylor (USA)

Point Standings
Allison Frahn (USA), 12
Natalia Abraham Coelho (USA), 12
Georgina Lona (Mexico), 11
Krista Dunn (USA), 10
Bojana Vasiljevic (Serbia), 10
Veronica Gallego Garcia (Spain), 7
Sharmane Williams (USA), 7
Kim Clark (USA), 6
Solina Hong Blakeney (USA), 6
Shalako Bradberry (USA), 5
Andrea Pollard (USA), 5
Sasha Brown (USA), 5
Tamika Irvin (USA), 5
Julie Mayer (USA), 4
Megan Wyble (USA), 4
Amanda Doherty (Australia), 4
Julie Peterson (Canada), 4
Megan Olson (USA), 4
Azaria Glaim (Canada), 4
Marlissa Jordan (USA), 4
Wendy Fortino (USA), 4
Karen Noorlun (USA), 4
Andrea Calhoun (USA), 3
Anniken Froyslie (Norway), 3
Yvette Brown (Australia), 3
Danielle Kifer (USA), 3
Monique Terry (USA), 3
Laurelle Martineau (USA), 3
Janaina Ferreira (Brasil), 3
Melissa Bumstead (Canada), 3
Lauren Valentino (USA), 2
Lorena Cozza (Italy), 2
Asher Prior (Australia), 2
Angie LeMay (USA), 2
Elena Kirshchina (Russia), 2
Melanie Noel (Canada), 2
Christine Watson (USA), 2
Jennifer Van Zant (USA), 1
Maria Garcia (Spain), 1
Idalia Molina (USA), 1
Maggie Cambronero (USA), 1
Susetty Tabash (Costa Rico), 1
Mayla Ash (USA), 1
Tina Nguyen (USA), 1
Ashley Losee (USA), 1
Emily Zelinka (Canada), 1
Josie Zamora (USA), 1



Bikini Olympia
Ashley Kaltwasser (USA)
Janet Layug (USA)
Courtney King (USA)
India Paulino (USA)
Stacey Alexander (USA)
Michelle Sylvia (USA)
Romina Basualdo (Argentina)
Sara Back (Finland)
Narmin Assria (USA)
Iveth Carreon (Mexico)
Egle Eller Nabi (Estonia)
Breena Martinez (USA)
Margret Knarr (Iceland)
Sheena Jayne Martin (New Zealand)
Alyssa Germeroth (USA)
Brittany Taylor (USA)
Catherine Radulic (USA)
Angelica Teixeira (USA)
Tatiana Debique (USA)
Bianca Berry (USA)
Nina Ross (UK)
Mylien Nguyen (USA)
Jennifer Ronzitti (USA)
Whitney Wiser (USA)
Cori Baker (USA)
Valeria Ammirato (Germany)
Ruth Jean (USA)
Tiffany Urrea (USA)
Lacey DeLuca (USA)
Cynthia Benoit (Canada)
Sarah James Brown (USA)
Dayna Maleton (USA)
Vicki Counts (USA)
Noy Alexander (USA)
Karene Gonzalez (USA)
Casey Samsel (USA)
Ekaterina Shokhina (Russia) [Olympia Amateur World Showdown Overall Winner]

Point Standings
Justine Munro (Canada), 20
Lauren Irick (USA), 18
Jamie Del Angel (USA), 16
Marcia Goncalves (Brasil), 13
Francesca Lauren (USA), 12
Adriana Hill (USA), 9
Vladimira Krasova (Czech Republic), 9
Adrienne Crenshaw (USA), 8
Jessica Lynn (USA), 8
Noemi Olah (Hungary), 7
Caryn Paolini (USA), 7
Christine Fjaere (Norway), 6
Marites Miller (USA), 6
Janelle Saitone-McGuire (USA), 6
Amber Callahan (USA), 6
Marissa Rivero (USA), 5
Cristina Ortiz (USA), 5
Elisangela Angell (Brasil), 5
Taylor Rhodenbraugh (USA), 5
Alzira Rodriguez (USA), 5
Beth Transue (USA), 5
Mariana Santos (USA), 5
Angie Garcia (USA), 5
Angela Okon (USA), 4
Inge Moeller (Argentina), 4
Heidi Carlsen (USA), 4
Christie Marquez (USA), 4
Anya Ells (Canada), 4
Rachelle DeJean (USA), 4
Lucy Kim (Canada), 4
Tiffany English (USA), 4
Angela Marquez (USA), 3
Sandra Jokic (Norway), 3
Tawna Eubanks (USA), 3
Ashley Gaines (USA), 3
Jessica Renee (USA), 3
Ashley Kiyonaga (USA), 3
Kenea Yancey (USA), 3
Jaana Malytcheva (Finland), 3
Jana Dobos Majernikova (Slovakia), 3
Camile Periat (USA), 3
Evelyn Mihaly (Canada), 3
Lorena Bucio (Mexico), 3
Anna Kiseleva (Russia), 2
Chanan Siglock (USA), 2
Lea Beaumont (USA), 2
Diana Salamon (Hungary), 2
Michelle Mein (USA), 2
Taylor Anderson (USA), 2
Amber Crowder (USA), 2
Harriet Davis (USA), 2
Yarishna Ayala (Puerto Rico), 2
Beth Quick (USA), 2
Katlyn Watson (Canada), 2
Adrienne Ochoa (USA), 2
Alla Semenova (Ukraine), 1
Liana Moroz (Russia), 1
Kate Abate (USA), 1
Heather Scofield (UK), 1
Amber Crenshaw (USA), 1
Lindsay Pinsonneault (Canada), 1
Lisa Asuncion (USA), 1
Karina Skowronska (UK), 1
Samantha Maycock (USA), 1
Yana Kuznetsova (Russia), 1
Gigi Amurao (USA), 1
Megan Gillis (USA), 1
Jasmine Williams (USA), 1
Juliana Dantas (Brasil), 1
Sayori Torres (Brasil), 1



Women’s Physique Olympia
Juliana Malacarne (Brasil)
Kira Neuman (USA)
Tycie Coppett (USA)
Danielle Reardon (USA)
Autumn Swansen (USA)
Susan Marie Smith (USA)
Jessica Gaines (USA)
Erika Kikuchi (USA)
Melissa Pearo (USA)
Sheronica Henton (USA)
Jennifer Robinson (USA)
Candrea Judd-Adams (USA)
Frances Mendez (USA)
Shanique Grant (USA)
Branka Njegovec (Croatia)
Asha Hadley (USA)
Antoinette Downie (Barbados)
Michaela Aycock (USA)
Heather Grace (USA)
Dianne Brown (USA)
Anne Luise Freitas (Brasil)
Rosanna Harte (UK)
Jamie Nicole Pinder (USA)
Mindi O’Brien (Canada)
Rosela Joseph (USA)
Gloria Faulls (USA)
Stacey Norris (USA)

Point Standings
Tamee Marie (USA), 13
Vicki Diaz (USA), 13
Jackyn Abrams (USA), 10
Rachel Baker (USA), 10
La’Drissa Bonivel (USA), 8
Erica Blockman (USA), 8
Jennifer Jaques Conn (USA), 7
Jodi Miller (USA), 7
Tamara Qureshi (Canada), 6
Patricia Mello (Brasil), 6
Yeon Woo Jhi (Korea), 5
Joanna Romano Cano (Spain), 5
Eleonora Dobrinina (Canada), 5
Kat Secor (USA), 4
Brooke Walker (USA), 4
Paloma Parra (Spain), 4
Lise Thexton (Canada), 4
Lisa Stark (USA), 4
Leonie Rose (USA), 3
Jennifer Hernandez (USA), 3
Jana Stockelova (Czech Republic), 3
Jodi Boam (Canada), 3
Tracy Hess (USA), 3
Debby Givenrod (USA), 3
Geraldine Morgan (Chile), 3
Caroline Guame (France), 3
B Barnett (USA), 3
Valeria Garcia Giovanoli (USA), 2
Ester Parisi (Italy), 2
Donna McGinn (USA), 2
Lynn Reif (USA), 2
Andrea Ketterman (USA), 2
Ky Lima (USA), 2
Casey Stone (USA), 2
Tara Ostafichuk (Canada), 2
Bonny Priest (USA), 2
Sarah Fechter (USA), 2
Trish Wood (USA), 2
Mi Hyun Jung (Korea), 2
Rocio Guillen (USA), 2
Sara Hurrle (USA), 2
Angel Saucier (USA), 1
Marcia Simmons (USA), 1
Jaquita Person-Taylor (USA), 1
Anne Marie Kam (USA), 1
Cassandra Floyd (USA), 1
Leah Sohn (USA), 1
Tonya Hooker (USA), 1
Minna Pajulahti (Finland), 1
Shae Queen (USA), 1
Daniely Castilho (Brasil), 1
Lorena Inarra Duque (Spain), 1
Jeni Briscoe (Canada), 1
Billie Cavalier (USA), 1
Claudia de Leon (Mexico), 1
Carmen Tochenick (Canada), 1
Indrell Thomas (USA), 1
Tomefafa Ameko (USA), 1
 
Laatst bewerkt:
Denken jullie dat Big Ramy in 2016 de top 3 kan halen?
 
Josh Lenartowicz heeft de San Marino Pro gewonnen en is gekwalificeerd!
 
Cedric McMillan heeft de Levrone Pro Classic 2016 gewonnen en is gekwalificeerd!
De overige lijsten zijn ook bijgewerkt.
 
He, ligt het nou aan mij of zie ik Kai Greene er niet tussen staan? ..
 
He, ligt het nou aan mij of zie ik Kai Greene er niet tussen staan? ..

Dat heb jij goed gezien. Kai heeft vorig jaar niet meegedaan met de Olympia en zich dus niet geplaatst via de top 5.
Gaat aan de Arnold Classic volgende week meedoen om zich alsnog te plaatsen.
 
Bonac dit jaar top 6!

Yeah buddy.
 
Ah oke bedankt voor het antwoord mannen, zijn concurrentie met Heath blijft toch een leuke show :rolleyes:
 
wanneer begint classic physique dan ?
 
Ook Kai Greene is gekwalificeerd, na zijn overwinning op de Arnold Classic!
Lijst is bijgewerkt en Classic Physique is toegevoegd.
 
Laatst bewerkt:
De lijst is bijgewerkt, zo is Guy Cisternino inmiddels ook gekwalificeerd voor de Olympia!
 
Kevin Levrone officially announced his 2016 Mr. Olympia comeback tonight at the Pittsburgh Pro!
Watch the video---> http://tinyurl.com/hbgc7ux

Coverage brought to you by Official MuscleMeds®
 
Jeff Seid heeft de Stockholm pro gewonnen en is daarmee ook geplaatst
 
Roelly heeft zich ook geplaatst gisteravond met het winnen van de UK bodypower
 
Alle lijsten zijn weer bijgewerkt, waaronder het toevoegen van Kevin Levrone en Roelly Winklaar bij de gekwalificeerde namen voor de Olympia!
 
Weer het eea bijgewerkt, met name de puntenrankings!
 
De lijsten zijn weer bijgewerkt!
Zo is Steve Kuclo gekwalificeerd na het winnen van de California Pro.
 
Back
Naar boven