Je pols verslapt niet, je grip verslapt..
omdat je grip verslapt en je handen gaan verzuren voel je dit ook in je pols..
Kortom, het hoeft niet per se te zwaar te zijn, maar je gaat verzuren omdat je te lang in je set zit.. (En met TE lang bedoel ik niet dat je het verkeerd doet, maar lang genoeg om het te verzuren, denk maar aan trainen van je kuiten, bij rep 6 is het verzuurt)
Wat ik gewoon doe altijd, is er keihard doorheen proberen te trainen (Niet tot het gaat steken, want stekende pijn is niet goed) Branden kan geen kwaad..
Gewoon geen straps gebruiken, geen handschoenen etc.. Tenzij het gewicht echt zo hoog is dat je dat nodig hebt.. Jouw onderarmen moeten compenseren voor het gewicht ten opzichte van de bovenarmen, gaat allemaal vanzelf (Soms is de natuur wel relaxed

) Dus zo min mogelijk pols of grip verstevigers gebruiken.
En gewoon doortrainen.
Het verbeteren van je grip kan je idd oplossen door GripSqueezers, en powerballs..
Buiten dat, gewoon doortrainen

Kan ook proberen een tijdje iets lager in gewicht te blijven, of iets meer rust tussen setjes door om de verzuring te verminderen.