Cristiano Ronaldo is vanwege een conflict rond zijn contract ongelukkig bij Real Madrid. Volgens Spaanse kranten wil de Portugese superster dat Real zijn salaris gaat verhogen tot meer dan zeshonderdduizend euro per week. De club is geschrokken van die eis en wil er waarschijnlijk niet aan voldoen.
Door die meer dan verdubbeling van zijn salaris wil Ronaldo de nadelen van de Spaanse belastingwetgeving omzeilen, en er zelf ook nog beter uitkomen. Over twee jaar stijgt het belastingtarief dat Ronaldo moet gaan afdragen namelijk van 24 procent tot 52 procent, weet El Mundo.
Ronaldo is absoluut niet van plan al dat geld uit eigen zak te betalen en wil dat Real zijn salaris fors verhoogt, zodat hij er netto niet op achteruit, maar juist op vooruit gaat. Real is geschrokken van die eis, met het oog op de fairplay-regels die de UEFA gaat invoeren op gebied van financiën.
Ronaldo uitte zijn onvrede door na zijn goals zondag tegen Granada opzichtig niet te juichen. Na afloop verklaarde hij boos te zijn om "professionele redenen".