MuscleMeat

Shake

Bezoekers in dit topic

TrainingFreak

Advanced Bodybuilder
15 jaar lid
Lid geworden
21 feb 2003
Berichten
1.024
Karma
4
Ey,

ik heb een shake gekocht

200 ml zit erin

en per 100 g
zit er:
5 g (weibe) eiwit in
12 g koolhydraten
en 1.7 g vet


is 100 g gelijk aan 100 ml?

1 zo'n bekertje kost 84 cent
is dat duur?
zoja hoe duur kost moet het kosten om een redelijk bedrag te zijn

en je moet de shake toch een uur van te voren in nemen?

maar volgens mij is het dan niet goed als je nog van te voren 30 min a 45 min moet fietsen om bij de fitness te komen.


alvast bedankt
 
huh?

shake: proteine shake: (pot whey + water) x even mengen = de shake (33g hoogwaardige eiwitten ipv die 10g)

prijs?

750g = 22 euro
33g = 0.95 of zo (kan goedkoper)
 
Laatst bewerkt:
maar hoe dat kost toch hartstikke duur?
 
Op den duur kan je hier bestellen:

2750g Whey: 66.-
3000g Tri-Force: 55.- (Whey Isolaat, Whey Concentraat en Calsium Caseinaat in verhouding 1:1:1)

het enige wat je hoeft toe te voegen is wat kraanwater,


verdere eiwitten: magere kwark, tonijn, ei, etc
 
Hoeveel moet je dan per dag nemen (minimale, zodat je ziet hoeveel dagen je ermee doet)
 
moeten is onzin.

ik gebruik het als aanvulling op mijn normale eiwitten, dus maar 33g per dag

een shake whey: 83 shakes a 80 cent (2750g / 33)

een shake Tri Force: 91 shakes a 61 cent(3000g / 33)
 
Back
Naar boven