Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Sinds een paar maanden, krijg ik altijd scheuren in mijn onderhuid als ik deze oefening doe. Ik doe hem op dezelfde manier als voorheen. Hebben meer mensen hier last van? Komt dit door de zware belasting op je trap?
Probeer je lichaam stabiel te houden. Als je hem wat vaker hebt gedaan is het zoiezo minder, en als je ervoor zorgt dat je bovenlichaam niet zo veel beweegt tov het apparaat is er niks aan de hand. En ja...het zijn idd bloeduitstortingen, geen striae.
Deze website maakt gebruik van cookies die het het mogelijk maken om gepersonaliseerde inhoud te tonen gericht op jouw wensen.
Door deze website verder te gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies.