Nakuur - Week 4.
Zo jongens en meisjes hier ben ik dan weer met het weekoverzicht. Vandaag mijn laatste nolva-Rex geslikt, waardoor het weer tijd is voor een update, en een laatste algemeen overzicht.
Kracht & Gewicht:
Mijn gewicht stagneert nu rond de 76kg, en zie er wat droger uit. Kracht is nog steeds hetzelfde zoals tijdens mijn kuur, zelfs nog beter geworden. Ik geniet nog steeds met hart en ziel van het trainen, en probeer mezelf elke training te pushen zwaardere gewichten te proberen. Helaas gaat mijn lichaam daar soms niet mee akkoord. In mijn hoofd zit ik nog steeds vast met de gedachte dat ik herstel als een monster, maar dat is echter niet meer zo. Dat samen met high weight, en meer frequentie hebben er voor gezorgd dat ik mijn lichaam overbelast waardoor ik vaak schouder, knie, elleboog of polspijn heb, en daarna soms wat hevige spierpijn.
Ondertussen heb ik ook wat vreemds uitgespookt met mijn knie, waardoor ik nu even geen legs kan doen. Ondanks dat dat niet echt bevorderlijk is voor het behouden van mijn quadgains, geeft het me wel de optie een day off te nemen en wat uit te rusten, want het is nodig, ook al zou ik uiteraard liever gaan trainen.
Nu doe ik dus gewoon:
Push
Pull
//
*repeat*
Gevoel en mentaliteit:
Dit is naar mijn mening het belangrijkste onderdeel. Met genoegen kan ik eerlijk stellen dat ik me weer fantastisch voel. Afgezien van die klote examens gaat alles prima. Op een manier voel ik me zelfs beter dan voor het kuren. Niet alleen beter, maar ook gewoon een betere versie van mezelf. Ik heb tijdens mijn kuur zeer veel geleerd en megemaakt, die mij een wijzer persoon hebben gemaakt. Elke ervaring maakt je een betere versie van jezelf vind ik, en deze was daar zeker één van. Ik moet eerlijk toegeven dat, toen ik begon aan deze kuur, mijn kennis niet veel verder reikte dan wat ik moest gaan doen in een kuur. Hoe prikken, hoe eten, hoe trainen, hoe PCT, etc.
Wanneer je echter aan het kuren bent is het allemaal een heel ander verhaal vind ik. Het is makkelijk om met kuren om te gaan als het theoretisch is, maar als het jouw lichaam is, dan is het echt heel andere koek. Ik heb geleerd hoe beïnvloedbaar het menselijk lichaam is door hormonale substanties, en dan heb ik nog lang de zwaarste niet geprobeerd. Ik hoop deze ervaringen te kunnen gebruiken in de toekomst, zodat ik op die manier misschien mezelf mentaal wat in bedwang kan houden als dat mogelijk is.
Op een manier is het toch fijn om off te zijn. Ik vond het altijd vreemd tijdens de kuur dat mijn lichaam anders was. Je voelt echt dat er iets in je lichaam zit dat er niet thuishoort. Ook al geeft het vele voordelen, de neveneffecten laten je voelen dat het niet hoort, en dat nu niet meer hebben is erg fijn vind ik. Desalniettemin kijk ik nog steeds uit naar mijn volgende kuur, maar ik ben niet meer zo hebberig naar blijvende progressie zoals toen ik on was.
Mijn libido is weer helemaal terug, en hungry naar pussy zoals nooit tevoren.
Uiterlijk:
Eindelijk wat goed nieuws hier: de acne ebt geleidelijk aan weg. ik vermoed dat het nog wel even zal duren voor het echt weg is, maar ik zie duidelijke tekens van regressie.
Voor zij die van plan zijn deze kuur in de toekomst misschien te doen, voornamelijk beginners, nog een keertje een totaal overzicht van welke effecten ik zoal heb ondervonden, niet noodzakelijk rechtstreeks effect van het injecteren van hormonale substanties.
(+) Snellere massatoename
(+) Snellere krachttoename, conform met de massatoename
(+) Sneller herstel
(+) Toename zelfvertrouwen, sterker in mij schoenen staan.
(+) Donkere huidtint (toename melanine)
(+) Toename baardgroei
(+) Hogere resistentie tegen eenzelfde hoeveelheid alcohol
(-) Toename lichaamsbeharing
(-) Snellere haar- en nagelgroei
(-) Verdonkeren van lichaamsbeharing
(-) Vettige huid
(-) Acne
(-) Vochtretentie
(-) Testisatrofie
(-) Agressie
(-) Toename libido
(-) Beperkt vermogen tot ethisch en rationeel denken
(-) Permanente verandering van gedachtengang
(-) Egoïsme
(-) gevoelens voor andere meisjes
Jezus dat ziet er best wel betreurenswaardig uit als je het zo allemaal opsomt. Kan best zijn dat ik wat ben vergeten, dus als er nog iets in je opkomt zeg je het maar.
Zo, dit was het dan voor mij eerste log. Ik zou graag allen die mijn log gevolgd hebben willen bedanken voor de steun en hun persoonlijke bijdrage. Zonder jullie zou ik uiteraard niet elke dag zulke lappen tekst hebben geschreven. Ik zal in mijn volgende logs proberen dezelfde structuur aan te houden, en zelfs te verbeteren waar dat mogelijk is. Dit was het dan.
AnonyMass Out.