Fitness Seller

Teveel kwark in korte tijd ??

Bezoekers in dit topic

Travis Bickle

Advanced Bodybuilder
15 jaar lid
Lid sinds
31 mrt 2008
Berichten
1.186
Waardering
20
jongens ik heb vandaag van half 5 tot 6 getraind en zo rond kwart voor 7 heb ik avondgegeten (macaroni en bak kwark als toetje).

meestal eet ik ook nog wat tussen half 9 en 9 's avonds (brinta en proteine 80 van xxl meestal) maar ik vroeg me af of dit wel nut heeft aangezien ik dus al een bak kwark naar binnen heb gewerkt en dit zo langzaam verteert.

sowieso neem ik voor het slapen gaan (zo rond 11 uur) wéér zo'n zelfde soort bak kwark van 500 gr.

vraag is of ik die maaltijd van half 9 wel of niet moet eten?
 
achja, dan word je in ieder geval groot :D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
hahaha ja ik dacht zelf meer kan dan miss beter een caseine shake nemen voor het slapen, beter voor de afwisseling. neem 's ochtends ook vaak zo'n bak! is dus al 1500 gram op 1 dag.
 
maar zo snel achter elkaar?:P dat wordt echt kotsen, als je het snel eet glijdt het niet goed door je keel
 
moet je kwark kopen met minder carbs, is minder dik. en anders mixen met fruit uit blik ofzo
 
of wat caseïne poeder in de kwark mengen voor slapen gaan, ook lekker :-)
 
ik doe aarbeien bij mijn magere kwark met een beetje suiker, anders krijg ik die meuk echt me strot niet door.
 
just eat it!
 
29c85z6.jpg


:D
 
kheb t nog nooit in blender gedaan met fruit uit blik, zal eens proberen:rolleyes:
als is het makkelijk weg te scheppen met zoetstof
 
Terug
Naar boven