Zoals ik al vermelde. Verkooppraatjes om stagnerende verkoop te boosten.
TR houd voor mij niet in dat je voeding gelijkmatig passeerd, want daar heeft het caseine/wei verhaalmee te maken. Niet met de opname in je bloedbaan, maar het passeren van de maag.
Wat dat aangaat kan je gewoon een bus eiwit kopen,er een schep zemelen oid bijdoen en voilla TR (volgens het wei/caseinaat principe)
TR houd in dat door speciale coating ed bepaalde delen van een supplement in bepaalde delen van je maag/darmstels afgegeven worden zodat de opname meer verdeeld word over de gedeeltes die daar het meest voor geschikt zijn
Nogmaals kwalitatief gezien zijn de "echte" mengeiwitten die bestaan uit albumine+lactalbumine+caseine+soja het best omdat verschillende eiwitten verschillende eigenschappen hebben. Maar gooi het niet op TR !!!!