Fitness Seller

UFC on Fox: Machida vs. Rockhold - morgenvroeg post Tremendes hier vids


Bezoekers in topic

tremendes

Monstrous Giant
+10 jaar member
Lid geworden
16 nov 2006
Berichten
11.662
Karma
2.923
Lengte
1m86
Massa
102kg
Hahaha.:D Als ze er al op staan want we moeten zelf al vroeg naar Glory Helmond.

---------- Toegevoegd 19 April 2015 om 07:32 ---------- De post hierboven werd geplaatst 18 April 2015 om 20:29 ----------

Alstu..;)

bi2c6s.jpg


Zaterdag 18 april Newark, New Jersey (USA)

Lyoto Machida vs. Luke Rockhold http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/machida-vs-rockhold-t79930.html#p1479589 !!!

Ronaldo Souza vs. Chris Camozzi http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/chris-camozzi-vs-ronaldo-souza-jacare-t79925.html#p1479575 !!!

Cub Swanson vs. Max Holloway http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/max-holloway-vs-cub-swanson-t79928.html#p1479586 !!! (KO of the Night)

Felice Herrig vs. Paige VanZant http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/felice-herrig-vs-paige-vanzant-t79929.html#p1479588

Jim Miller vs. Beneil Dariush http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/beneil-dariush-vs-jim-miller-t79932.html#p1479598

Ovince St. Preux vs. Patrick Cummins http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/ovince-saint-preux-vs-patrick-cummins-t79934.html#p1479603 !!!

Corey Anderson vs. Gian Villante http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/gian-villante-vs-corey-anderson-t79936.html#p1479609 !!! (Fight of the Night)

Takeya Mizugaki vs. Aljamain Sterling http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/aljamain-sterling-vs-takeya-mizugaki-t79938.html#p1479614 !!!

Tim Means vs. George Sullivan http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/tim-means-vs-george-sullivan-t79940.html#p1479620 !!!

Diego Brandao vs. Jimy Hettes http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/diego-brandao-vs-jimy-hettes-t79944.html#p1479630 !!! (Doctor stoppage)

Chris Dempsey vs. Eddie Gordon http://mmashare.com.2112112.net/f1-f38/chris-dempsey-vs-eddie-gordon-t79942.html#p1479624
 

fhoc

Competitive Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
19 sep 2009
Berichten
2.166
Karma
324
Thanks weer.
 

sevrille

Novice
Lid geworden
29 sep 2013
Berichten
23
Karma
3
Danku :-)

---------- Toegevoegd om 12:59 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 12:58 ----------

Cub Swanson vs Max Holloway was toch een submission?
 

Zigga

Advanced Bodybuilder
Elite Member
+10 jaar member
Lid geworden
30 dec 2007
Berichten
886
Karma
13
Lengte
2m15
Massa
158kg
Haha helemaal super weer! Merci

Helaas kan je geen karma geven, moet eerst weer verdelen...
 

boldiebilder

Cool Novice
Lid geworden
23 feb 2014
Berichten
39
Karma
3
Lengte
2m30
Massa
160kg
Vetpercentage
1%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #7
wel serieus geschrokken van het overwicht vd winnaar Machida-Rockhold :eek:
 

Robo007

Dutch Bodybuilder
Lid geworden
10 feb 2012
Berichten
687
Karma
22
Lengte
1m78
Cummins vond ik in de vorige partijen wel goed. Hier is hij even de mist ingegaan, welke sterke tegenstander.
 

Naar boven