XXL Nutrition

Uitslag na inname van creatine (1 bezoeker)


Bezoekers Topic (Leden: 0, Gasten: 1)

1299

Novice
Lid geworden
1 okt 2014
Berichten
6
Waardering
0
Ik vroeg mij af of er meer mensen zijn die last kregen van jeukende bultjes op de huid na het gebruik van creatine.

Ik was 3 weken geleden begonnen, met een minimale loading phase, de eerste week nam ik 10 gram, daarna elke dag 5 gram. Na 2 weken kreeg ik opeens bultjes op mijn buik die jeukte. En de volgende ochtend ook op mijn armen rug.

Ik ben even langs de huisarts gegaan, die vond dat het ontstekingen waren en heeft mij antibiotica gegeven, na een paar dagen merkte ik weinig verschil. Toen ben ik om het uit te sluiten direct gestopt met slikken en na 2 dagen was de jeuk weg en lijken de grotere bulten zich langzaam te herstellen.

Hoe kan een lichaameigen stof die je hooguit zou moeten uitpissen huidproblemen veroorzaken? Het kan natuurlijk puur toeval zijn en iets anders zijn, maar het is wel erg toevallig dat het nu ik gestopt ben met de creabea het minder lijkt te worden.

Ik ga nu 3 weken op vakantie in het buitenland dus wellicht dat ik over een maandje of 3 nog eens ga proberen.

Resumerend: Last van bultjes en jeuk die veroorzaakt lijken te worden door creatine. En of dit een bekend fenomeen is?

Ik vond op dit forum een ander topic van iemand die er ook last van leek te hebben
http://forum.dutchbodybuilding.com/f22/uitslag-door-creatine-319537/

Ik gebruik zelf creapure van B&F shop.
 

wovano

Monstrous Giant
Elite Member
IG Beheerder
Lid geworden
10 jun 2010
Berichten
12.567
Waardering
15.082
Lengte
1m86
Weet je zeker dat het niet ergens anders van kan zijn? Lijkt me sterk dat je van creatine uitslag krijgt.
 

joostd

Huge Freak
Lid geworden
26 apr 2012
Berichten
9.672
Waardering
1.640
Lengte
1m84
Massa
72kg
Vetpercentage
11%
andere creatine gebruiken of anders gewoon niet gebruiken, het is geen wondermiddel :rolleyes:
 

Unstoppable

Ripped Bodybuilder
Lid geworden
6 jan 2011
Berichten
4.137
Waardering
518
Lengte
1m89
Massa
98kg
Vetpercentage
10%
Ik vroeg mij af of er meer mensen zijn die last kregen van jeukende bultjes op de huid na het gebruik van creatine.



Ik was 3 weken geleden begonnen, met een minimale loading phase, de eerste week nam ik 10 gram, daarna elke dag 5 gram. Na 2 weken kreeg ik opeens bultjes op mijn buik die jeukte. En de volgende ochtend ook op mijn armen rug.



Ik ben even langs de huisarts gegaan, die vond dat het ontstekingen waren en heeft mij antibiotica gegeven, na een paar dagen merkte ik weinig verschil. Toen ben ik om het uit te sluiten direct gestopt met slikken en na 2 dagen was de jeuk weg en lijken de grotere bulten zich langzaam te herstellen.



Hoe kan een lichaameigen stof die je hooguit zou moeten uitpissen huidproblemen veroorzaken? Het kan natuurlijk puur toeval zijn en iets anders zijn, maar het is wel erg toevallig dat het nu ik gestopt ben met de creabea het minder lijkt te worden.



Ik ga nu 3 weken op vakantie in het buitenland dus wellicht dat ik over een maandje of 3 nog eens ga proberen.



Resumerend: Last van bultjes en jeuk die veroorzaakt lijken te worden door creatine. En of dit een bekend fenomeen is?



Ik vond op dit forum een ander topic van iemand die er ook last van leek te hebben

http://forum.dutchbodybuilding.com/f22/uitslag-door-creatine-319537/



Ik gebruik zelf creapure van B&F shop.

Antibiotica werken vaak pas goed na een hele tijd. Wat had je voorgeschreven gekregen? Laatste keer dat ik antibiotica kreeg voorgeschreven namen mijn klachten ook pas af na 4-5 dagen... ;)
 

dannyz

Freaky Bodybuilder
Lid geworden
20 jun 2010
Berichten
5.803
Waardering
1.411
Lengte
1m92
Massa
107kg
Vetpercentage
12%
Ik heb het ook van creapure. Kleine rode jeukende bultjes vooral op de buik en armen.
Gewoon stoppen met de crea dus
 

3XL

Senior Moderator
Super Mod
+15 jaar member
Lid geworden
7 okt 2002
Berichten
20.929
Waardering
1.997
Klinkt als een allergische reactie
 

1299

Novice
Lid geworden
1 okt 2014
Berichten
6
Waardering
0
  • Topic Starter Topic Starter
  • #7
Inmiddels 2 dagen verder, antibiotica kuur is afgelopen en de bultjes zijn steeds verder weggetrokken. Ik denk dat ik over een maandje of 2/3 het nog eens ga proberen als ik dan weer uitslag krijg dan weet ik het zeker.
 

Bovenaan