Ookal zou ik 12 zijn ... het is bij mij een doordachte keuze en heb genoeg ervaring met mijn training, voeding en rust. Ik weet wat ik ga gebruiken en ken ook de mogelijke consequenties. Het belangrijkste is dat ik weet waar ik mee bezig ben.
Ik ben niet op mn natuurlijke limiet dat weet ik zelf ook wel maar ik weet zelf ook dondersgoed dat ik niet op de Olympia hoef te staan met 130kg en een vetpercentage van 3%.
Ik heb vorige Vrijdag mn bloed laten prikken en daar krijg ik aanstaande Vrijdag de uitslag van. Wens me liever succes ipv te vragen hoe oud ik ben en mij op te merken dat het slecht voor me kan zijn, ik zeg het voor de 2de keer ik weet waar ik mee bezig ben en heb er zelfs medische begeleiding bij.
Bij mijn huisarts kan ik mn bloed laten onderzoeken zowel voor als na een kuur en ik kan de injecties zelfs laten injecteren bij een apotheek (ookal kan ik het zelf).
Ik raad ook iedereen AAS af als je niet aan de volgende eisen voldoet:
- Als je nog géén goed voedingsschema hebt die je al een tijd gebruikt.
- Mensen die het niet kunnen volhouden om minimaal 200gram eiwitten per dag te consumeren ook als je nog niet aan de AAS bent.
- Mensen die een tijdje voluit trainen en dan een paar maanden weer niet.
- Mensen die roken en alcohol drinken.
- Mensen die het zich niet kunnen veroorloven om IEDERE dag minimaal 8uur per dag kunnen slapen.
- Mensen die uitgaan.
- Mensen die geen resultaat hebben terwijl ze al langer dan 3 jaar trainen.
- Mensen die niet voldoende kennis hebben van alle AAS.
- Als je geen verstand hebt van alle mogelijke nakuren qua werking.
Iemand die gebruikt hoort een specialist te zijn op het gebied van voeding, training, rust en steroiden. Ben je dat niet en wil je alleen maar groot worden dan moet je er niet aan beginnen.
Bij het formulier van bloedprikken nam mn eigen huisarts zelfs mijn briefje over van welke waarden er getest moesten worden. Zie het als een functie als fitnessinstructeur ... Jij bent de instructeur jij hoort er het meeste vanaf te weten. Zo is dat ook met AAS jij hoort de specialist te zijn, niet de dokter.