XXL Nutrition

Voor de PC Freaks: Bestuurprogramma's nodig ? Check dit!


Bezoekers in topic

capricik

Advanced Bodybuilder
+15 jaar member
Lid geworden
15 dec 2002
Berichten
964
Waarderingsscore
1
Ik denk dat je zoektocht naar bestuurprogramma's over is! :coolnana:

Audio Drivers http://www.soundcard-drivers.com/
BIOS Drivers http://www.bios-drivers.com/
CDROM Drivers http://www.cdrom-drivers.com/
DVD Drivers http://www.cdrom-drivers.com/
Graphics Drivers http://www.video-drivers.com/
Input Drivers http://www.input-drivers.com/
Modem Drivers http://www.modem-drivers.com/
Monitor Drivers http://www.monitor-drivers.com/
Mouse Drivers http://www.input-drivers.com/
Network Drivers http://www.network-drivers.com/
Plotter Drivers [Link niet meer beschikbaar]
Printer Drivers http://www.printer-drivers.com/
Scanner Drivers http://www.scanner-drivers.com/
Sound Drivers http://www.soundcard-drivers.com/
Storage Drivers http://www.storagedrivers.com/
USB Drivers http://www.usb-drivers.com/
Video Drivers http://www.video-drivers.com/
Windows XP Drivers [Link niet meer beschikbaar]


USER: driver
PASS: all
 

bart82

DBB Goeroe
Elite Member
+15 jaar member
Lid geworden
12 mei 2003
Berichten
8.593
Waarderingsscore
13
hahaha

ga gewoon ff naar de compaq site, ff m'n computer laten scannen en de nieuwste drivers installeren...

it's that simple!

:D
 

Naar boven