Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Welk Creatine product (merk) werkt het beste bij jou?
LAVA van Universal
Elke keer als ik die gebruik denken mensen dat ik aan het kuren ben
Cell Tech deed niets voor mij maar dat is voor iedereen verschillend, het was weer geweldig voor mijn maatje.
Dus zelf proberen denk ik maar
Ja, echt waar!!
Probeer het eens en laat het ons weten. Moet je echt doen!!
Ik ben er echt tevreden mee en koop dan ook 1 doos met 6 Lava's erin (bespaart me wat $$)
Het heeft alles wat een post workout drink moet bevatten (dus ik hoef niet met 6 verschillende peoders rond te lopen)
ik gebruik micronised creatine mono hydrate van universal en dit werkt niet voor mij....
dus ik kijk uit naar iest anders, mischien die die 3Xl gebruikt, twinlab lijkt me een goed merk
Elmar wilde binnenkort eens creatine gaan gebruiken.
Ik neem aan met als doel kracht en massa te winnen.
Waarom mag LAVA dan niet aangeraden worden als het het beste is om creatine te gebruiken in combinatie met o.a. glucose/eiwit/glutamine ?
Ik kan ook creatine alleen nemen maar ik krijg beter resultaat met die combo, dus ik denk dat het advies ok is in deze thread als de achterliggende gedachte was om kracht en massa te winnen.
Ik heb nu voor 117 euro dagelijks 2 proteine shakes van 25 gram dat gedurende 4 maanden lang en ddan heb ik whey en time realesed! verder heb ik een pot crea van vitalife daar doe ik een maand mee en kostte 45 euro voor een kilo! dextrose kost bijna niks.
Ik hou het bij me eigen shakes missch minder effectief maar welm effectiever voor me portomonnee!
Deze website maakt gebruik van cookies die het het mogelijk maken om gepersonaliseerde inhoud te tonen gericht op jouw wensen.
Door deze website verder te gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies.