Fitness Seller

whey-goedkoop


Bezoekers in topic

dekerel

Dutch Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
3 feb 2010
Berichten
585
Waarderingsscore
73
Lengte
1m79
Massa
90kg
goedavond,
ik zoek een whey die goed, en betaalbaar is voor een 15jarige, heb namenlijk een bijbaantje waar ik 4euro per uur verdien, dus je snapt wel dat mijn budget niet hoog ligt;p

ohja, ik zoek er eigenlijk 1 zonder lactose, omdat ik aan de roa zit voor mn puisten.
 

baksteen123

Freaky Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
21 sep 2008
Berichten
6.479
Waarderingsscore
290
spaar maar lekker door voorlopig. Is nog nergens voor nodig
 

HannovdW

Cool Novice
+10 jaar member
Lid geworden
7 jul 2010
Berichten
53
Waarderingsscore
2
Lengte
1m87
Massa
93kg
Vetpercentage
18%
body en fitshop verkoopt betaalbare whey

maar denk er goed over na voor je zoiets koopt want je kan neit meer zonder na een tijdje en je moet ook andere dingen kopen van je geld
 

Robbie1970

Competitive Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
15 jul 2009
Berichten
2.699
Waarderingsscore
204
Hou dat geld maar lekker in je zak, is nergens voor nodig om je zuurverdiende geld daaraan te verspillen.
Gewoon zorgen dat je moeder veel beef en eieren etc voor je haalt :D
 

beesting

Competitive Bodybuilder
Lid geworden
6 mei 2011
Berichten
1.684
Waarderingsscore
77
Goedkoper als 33 euro per 2270 gram zul je niet vinden, dus tot die tijd zullen sardientjes en kip en andere lekkernij je goed doen :thumbup: (sardientjes met aardappelen en curry is een aanrader)
 

dekerel

Dutch Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
3 feb 2010
Berichten
585
Waarderingsscore
73
Lengte
1m79
Massa
90kg
  • Topic Starter Topic Starter
  • #6
oke, bedankt guys:)
 

carbonfibre

Competitive Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
2 jun 2009
Berichten
1.711
Waarderingsscore
57
Lengte
1m66
Massa
79kg
Vetpercentage
10%
Goedkoper als 33 euro per 2270 gram zul je niet vinden, dus tot die tijd zullen sardientjes en kip en andere lekkernij je goed doen :thumbup: (sardientjes met aardappelen en curry is een aanrader)
1 shake teruggerekend naar 1 liter melk of 0,5 kwark, is allemaal even duur!
 

Naar boven