Fitness Seller
chunky

dbb4

  • Media owner chunky
  • Datum plaatsing
Dit is eigenlijk alweer een oude foto, kwam em tegen en vond em wel gaaf eigenlijk, stamt uit october 2005. Ik woog hier 112 kg, inmiddels 114.
Volledig natural resultaat. foto is wat vanaf de zijkant genomen om de dikte wat beter uit te laten komen. Vetpercentage was hier wel iets hoger als nu.

Dit was nog voordat ik begon met powerliften.
was in me oude gym, dat was de spinningzaal, met mooie grote spiegels om mijn poseren te oefenen.
 
Damn, die erector spinae springt er helemaal uit! Dikke rug bro.
 
dees is net een half jaar oud?

nieuwere foto's komen er zeker een keertje aan, want me rug is nog dikker geworden, dat is een ding wat zeker is. Moet alleen weer een keertje met een maat zijn die de foto's wil maken op een goede locatie.
 
naturel is dit een enorm mooi resultaat je staat er echt als een kleerkast maar ik zou alleen opmerken dat het nog iets droger mag worden maar je zegt nu zelf dat je al droger geworden bent verry good;)
 
respect!

flink wat massa! een goed voorbeeld dat je naturel veel kan bereiken!! super!
 
Doe je goed. Je bent inmiddels ook al aardig droger geworden of niet?
Wat is je huidige Bf en je Bf op deze foto als ik vragen mag?
 
toen was het 16% (gemeten) en nu 12-13% (geschat). Maar droger worden behoort niet tot mijn korte termijn doelen, eigenlijk zit ik nogsteeds vol in mijn bulk vanwege het powerliften, maar toch wordt ik wat harder.
 

Media informatie

Categorie
BB Leden - Mannen
Geplaatst door
chunky
Datum plaatsing
Aantal vertoningen
10.880
Aantal reacties
44
Beoordeling
0,00 0 reviews

Afbeelding metadata

Bestandsnaam
dbb4.jpg
Bestandsgrootte
63,3 KB
Dimensies
1280px x 960px

Deel deze media

Terug
Naar boven