Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Top prestatie hoe dan ook!, zeer nette vooruitgang
Maar wat ironmike al opmerkte, dat je het 2de jaar 21kilo bent bijgekomen is gewoon onmogelijk naturel te behalen, dat is bijna 2kilo per maand.Dan hou jezelf toch echt voor de gek als je zegt dat het door de eiwitten en koolhydraten komt.
+heb je bij die 2defoto toch echt een dianabol hoofdje
echt een prestatie, maar natural?? humm beter van je daar niet over uit te spreken, ik train al 4 jaar bikkelhard met juiste en genoehg voeding, heb zeer veel rust enz maar heb nog zeker niet zo een vooruitgang geboekt!grtz
manofsteel..hoe weet jij of ik gekuurd heb ofniet? ik heb na mijn 40uur werk nog genoeg wilskracht en vechtlust om 100% voor een goed lichaam te trainen wat ik met liefde doe je heb mensen die werken niet en denken dat ze met 50 % inspanning groot kunnen worden laat die mensen eerst eens gaan werken mayb komen ze er dan al wat beter uit te zien. als je groot wilt worden heb je geen anabolen nodig je moet gewoon een BEEST zijn.
van 60 kilo naar 90 kilo dit lijkt mij een ongewone prestatie op twee jaar tijd , niks is onmogelijk maar het is zeer moeilijk te geloven dat je dit enkel en alleen met voeding hebt behaald en zeker als je zegt naturel , als ik je vier foto bekijk lijkt het mij sterk op aas gebruik . voor de rest keep up the good work
natuurlijk kan hij dit naturel gehaald hebbe t verschil tts jaar 1 en 2 is 21 kg en als je zijn Bf tussen de foto's bekijkt dan zit daar ook al een heus verschil in,en ook rekening houden met de leeftijd e