Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Motivatie is er zeker! Je kunt in ieder geval merken dat je er wat aan wilt doen, je zal idd met je voeding moeten spelen en indien je wat 'groter' wilt worden denk ik toch wel het cardio gedeelte op een laag pitje moet zetten (m.a.w. het mountainbiken).
nou big mac's en friet eet ik haast niet, eet echt wel gezond.
Eet veel 3 stuks fruit per dag en 8 sneeen brood met vlees per dag, let vooral op dat ik weinig vet binne krijg en genoeg koolhydraten.
zal zo snel mogelijk nieuwe foto's posten.
ben sinds 3 maanden volgens een schema aan het trainen, nu train ik eerst volgens cardio en kracht 6 weken lang daarna ga ik weer zwaarder trainen. Voorheen heb ik gewoon lekker gesport zonder een bepaald doel te bereiken.