AndroidHealthClinic
Muay Thai J

Zijwaartse pose

Sta nu rond de 7% en weeg 66 kg bij 1 meter 77, net buikgriep gehad dus 1.5 kg kwijt (maar ook een beetje BF verlaagd erdoor)

Benen lopen nu extreem achter i.v.m. upperbody wegens nog steeds een knietrauma met een inwendige bloeding die moet genezen.

Mijn sterkste punt is duidelijk op deze foto: chest.
Schouders en traps vallen mee, maar biceps loopt veel achter vind ik zelf. (foto is wel extreem kut, is in't echt wel wat minder erg ;))

Hier is een 'betere' voor mijn biceps:

[IMG]http://i151.photobucket.com/albums/s156/jerjir1985/Picture001-1.jpg[/IMG]

Mijn armomtrek is maar 34 cm (maar kom ooit van 23 cm en geloof mij je kunt echt pech hebben met het lichaam waarmee je start te trainen ;) dus voor 1.5 jaar valt het nog mee vind ik, al zat er mss meer in)

Doel is om een atletisch lichaam te krijgen met armen van uiteindelijk 40 cm en benen van 65 cm.

Aangezien ik nu toch twee maand mijn kop niet ga buitensteken wegens de blok en de examens ga ik wss nog vlug ff wat proberen om er twee a drie kilo bij te krijgen tegen de zomer door wat meer te eten.
Na de zomer in één rechte lijn naar de 75 kg!
aan de mensen met een positieve commentaar: thanks! ;) :thumbs:

aan de mensen met een negatieve commentaar: wacht nog maar een jaartje, zal al veel beter zijn :) komt wel in orde! En bekijk mijn fotogallerij eens voor foto's van 6 maand geleden! Is, vind ik zelf, een enorm verschil
 
puike borst mtj!
rest ziet er ook goed uit omdat je op 7% staat! knap werk!

groeize!
 
Ik heb je al een hele tijd gevolgd en je hebt al een hele weg afgelegd , het gaat goedkomen met je kerel , knap van je !
 
hehe thnx mensen :D het is echt wel dankzij DBB dat ik zo goed vooruit ben gegaan... het eerste jaar heb ik gewoon wat aangekloot eigenlijk, maar het laatste jaar heb ik bokkesprongen genomen

tegen volgende zomer moet er zeker 75 kg op de weegschaal staan met hopelijk hetzelfde BF... moet zeker lukken als ik benen nu terug kan beginnen knallen, want bovenbenen groeien echt snel
 
goede borst.. en ik vind je schouders + armen er niet zo slecht uit komen op deze foto. Je borst loopt gewoon voor:D
 
Netjes man, vooral die borst. Je hebt zelf al aangegeven waar je nog meer aan moet werken.
 
Die borst is inderdaad indrukwekkend, en dan nog is droog erbij oogt het altijd groter, gewoon doorgaan en die massa op die armen komen wel ;)
 
A
Vette borst, onderbuikspieren ook trainen hé
 

Media informatie

Categorie
BB Leden - Mannen
Geplaatst door
Muay Thai J
Datum plaatsing
Aantal vertoningen
7.747
Aantal reacties
41
Beoordeling
0,00 0 reviews

Afbeelding metadata

Bestandsnaam
Ik_pose_zijwaarts.JPG
Bestandsgrootte
34 KB
Dimensies
497px x 718px

Deel deze media

Terug
Naar boven