Fitness Seller
vivid

88 kg 176 cm

  • Media owner vivid
  • Datum plaatsing
Foto tijdens begin van het cutten.
De camera is niet zo goed en via de spiegel is het best lastig. Maar zo slecht gelukt vind ik de foto toch ook weer niet.
 
zelfontspanner??? ??? ik snap niet waar die mense die camera's vandaan halen:D :D
 
Bovenlichaam is volgens mij wel aardig voor zover ik kan zien. Alleen je benen lijken me wat klein, of komt dat omdat je naar voren hangt?
 
Ik hang op de foto idd een beetje naar voren. Maar het klopt ook dat ik me wat minder concentreer op mijn benen. Dus die zijn iets achter op de rest.
 
ik wil je benen wel eens zien dat moeten monster legs zijn bij 88kg en 176 want je bovenlichaam geef ik je geen 88kg
 
@Markywannabee
Ik sta toch echt niet te liegen hoor. Maar je wil een foto zien om te kijken of dat gewicht in mijn benen zit. Ik kan beter een foto van mijn buik geven dan is de twijfel over 88 kilo meteen weg. Ben nu aan het cutten. Benen zijn idd niet top maar ook niet echt klein.
 
ja de foto is zo slecth dat het lijkt alsog je al aardig droog bent
maar blijkbaar heb je nog een flinke buik dan
 

Media informatie

Categorie
BB Leden - Mannen
Geplaatst door
vivid
Datum plaatsing
Aantal vertoningen
2.796
Aantal reacties
18
Beoordeling
0,00 0 reviews

Afbeelding metadata

Bestandsnaam
2_Large_.jpg
Bestandsgrootte
74,3 KB
Dimensies
1024px x 768px

Deel deze media

Terug
Naar boven