Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Dat lijkt me sterk bij 6000 kcals. Er zijn hier genoeg ecto's die goed aan het buffelen zijn. Geduld is een schone zaak. Bovendien moet je de magische werking van een kuurtje niet overschatten hoor.
ik begrijp het wel, ik kom wel bij, maar verkeerd, gaat in een buikje i p v spieren, is gewoon het niet in de genen hebben vrees ik, dan kunnen enkel andere dingen helpen
Francky, dan eet je gewoon verkeerd. Als je met goed eten niet gaint of alleen in je buik () dan zal het kuren je ook niet goed af gaan. Maar zo te horen heb je allang besloten om het toch te doen, dus godspeed.
goed, laten we die vent zijn foto topic niet verder vervuilen