Moob 7 mrt 2008 Hoe lang ben je en wat weeg je etc? Gaat namelijk om de verhouding met de rest. In elk geval zit er best wat spier. Vind het bij mezelf ook nog niet zo veel en zit ergens bij de 42 cm ofzo bij een lengte van 1m70 en een vet% van 15 oid. Maar ziet er niet slecht uit, dus zonder bijbehorende stats, een 7.
Hoe lang ben je en wat weeg je etc? Gaat namelijk om de verhouding met de rest. In elk geval zit er best wat spier. Vind het bij mezelf ook nog niet zo veel en zit ergens bij de 42 cm ofzo bij een lengte van 1m70 en een vet% van 15 oid. Maar ziet er niet slecht uit, dus zonder bijbehorende stats, een 7.
C C cwM 7 mrt 2008 ik train nu ander half jaar , woog tijdje geleden 92 ben nu aan het cutten (zit nu op 88.5) ben 1.84 lang
ik train nu ander half jaar , woog tijdje geleden 92 ben nu aan het cutten (zit nu op 88.5) ben 1.84 lang