AndroidHealthClinic

"Bisschop moet zijn verklaring intrekken"

BackInAction

Competitive Bodybuilder
Lid sinds
5 jul 2008
Berichten
2.547
Waardering
20
Lengte
1m85
Massa
115kg
http://www.deredactie.be/cm/de.redactie/buitenland/090204_williamson_paus

3603625196.jpg


wo 04/02/09 16:43 - De conservatieve Britse bisschop Richard Williamson moet "ondubbelzinnig en in het openbaar" afstand nemen van zijn negationistische verklaringen. Dat heeft het Vaticaan gezegd in een verklaring. Als hij dat niet doet, kan hij niet toegelaten worden tot het bisschoppelijk ambt.


Volgens het Vaticaan was paus Benedictus XVI niet op de hoogte van de uitlatingen van Williamson toen hij de excommunicatie ophief van de vier bisschoppen van de broederschap Pius X.

Dat zijn de aanhangers van de conservatieve aartsbisschop Marcel Lefebvre, die in 1988 door Paus Johannes Paulus II samen met de vier bisschoppen die hij gewijd had, geëxcommuniceerd werd.

Kort voor de excommunicatie ongedaan gemaakt werd, had Williamson in een interview met een Zweedse tv-zender gezegd dat de gaskamers niet gebruikt werden om joden om te brengen en dat er geen zes miljoen joden maar 200 tot 300.000 gedood werden in de concentratiekampen (foto).

Die uitspraken veroorzaakten heel wat deining. De Duitse bondskanselier Angela Merkel vroeg gisteren de paus nog om duidelijkheid te scheppen.

Overigens heeft ook een ander lid van Pius X, de leider van de beweging in Noord-Italië Floriano Abrahamovicz, ook het bestaan van de gaskamers ontkend.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2
een echte poppenkastvertoning.. laat weer eens duidelijk de hypocrisie vd kerk zien!
 
Volgens mij heeft hij een hersentumor ofzo.
 
who cares.
 
Hij wil eerst verder onderzoek, de standaardreply van een negationist. Die knuppels doen net alsof er geen gedegen onderzoek is gedaan naar de wanpraktijken van de Nazi's. Blijft voorstander van het experimenteel vergassen van dit soort figuren, ze geloven toch niet dat Zyklon B dodelijk is.
 
Even dit topic verwijderen, klus kijkt nog mee en ik denk niet dat hij dit leuk vind.
 
Joepie, hij moet in het openbaar afstand nemen van zijn opmerkingen, alsof hij dan vanbinnen niet nog steeds gefreaked is. Mafketels.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8
Hij wil eerst verder onderzoek, de standaardreply van een negationist. Die knuppels doen net alsof er geen gedegen onderzoek is gedaan naar de wanpraktijken van de Nazi's. Blijft voorstander van het experimenteel vergassen van dit soort figuren, ze geloven toch niet dat Zyklon B dodelijk is.

wist je dat er zelfs verschillende joodse onderzoekers (tot hoogopgeleide toe) dergelijk bs uitkramen?
 
wist je dat er zelfs verschillende joodse onderzoekers (tot hoogopgeleide toe) dergelijk bs uitkramen?

Zeer weinig. Je hebt wel een idioot genaamd David Cole die van Joodse afkomst is en tijden negationistische crap spuidde. Welke Joodse wetenschappers/onderzoekers ken jij die overtuigd negationist zijn?

De meeste negationisten zijn tevens antisemiet en vanuit hun zieke gedachten hun conclusie al klaar hebben dat de Joden en andere volkeren niks is aangedaan tijdens WO2.

Op DBB hebben we ook zo'n malloot (niet Cirkel). Die ging mij zelfs mailen dat ik een rassenvervuiler ben omdat ik een vriendin heb die niet van Nederlandse afkomst is.
 
Terug
Naar boven