Breath
Novice
- Lid sinds
- 13 mrt 2011
- Berichten
- 9
- Waardering
- 0
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 72kg
- Vetpercentage
- 20%
Laatst bewerkt:
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Serious?Hey,
Dit is mijn plekjes, waar ik mijn voedings- en trainingsschema's ga posten.
Ik moet deze eerst nog maken, dus die post ik later vandaag (of morgen) nog wel.
Mijn doelen zijn:
- afvallen
- een sixpackje kweken
- beenspieren verminderen
NB:
- abonnement op de sportschool (onbeperkt)
- hometrainer op mn kamer
- vegetarisch
- lactose intollerant
- eetstoornisverleden
Oja:
gewicht: +/- 72 kg
lengte: 1m75
Hebben jullie alvast tips voor een reëel doen qua vetpercentage voor een meisje? Eentje waarbij ik mn toekomstige sixpack kan zien?
En hebben jullie tips om beenspieren te verminderen? Ik heb vrij dikke beenspieren doordat ik veel op mijn hometrainer zit. Ik vind dit egt niet mooi staan bij mezelf. Ik had 2 jaar terug hele slanke benen. Ze zijn dikker geworden door veel aankomen (20kg in een jaar; ja echt; eetbuien) en doordaat ik vorig jaar elke dag 2-3 uur op mn hometrainer zat.
Het lijkt me erg moeilijk om een sixpack te kweken terwijl ik mn beenspieren wil afbreken (niet helemáal natuurlijk). Misschien moet ik het niet tegelijk doen maar apart? Tips?
~ Breath
Benen zijn nagenoeg de
