AndroidHealthClinic

Gewone PC Wireless internet geven?

smokey juul

Advanced Bodybuilder
Lid sinds
19 apr 2004
Berichten
1.002
Waardering
0
Ik heb een gewone pc gekocht, ik wil deze helemaal boven zetten maar daar hebben we geen kabel liggen. Omdat ik geen zin heb in een kabel helemaal naar boven te trekken wil ik wireless internet op deze computer. Mijn vraag is of dit kan en hoe dit kan? Ik heb een Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC Netwerk kaart heb ik gezocht. Wat moet ik dan allemaal aanschaffen en hoeveel kost dit?
 
W-lan kaart erin

W-lan router aanschaffen, zodat je signaal kan verzenden die je met je wlan kaart op je pc op kan vangen :P
 
Zo'n usb-stick heb je al rond de 20 euro. En inderdaad een w-lan router. (of alleen de usb-stick en dan kijken of je 'gratis' kunt surfen. :D)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
W-lan router heb ik een linksys, dus nu kan ik kiezen tussen een nieuwe netwerkkaart of een usb-stick ofzo? Ik heb een pas nieuwe computer en hier zit maar 1 groot moederbord in met alles erin ofzo. Vroeger zaten op dat moederbord altijd 10 kaartjes bevestigd ofzo? Nu alleen werkgeheugen.
Ik kan dus wel een nieuwe netwerkkaart erin doen, los dus. Iemand een linkje naar verschillende opties voor een pentium 4?

edit: wehkamp.nl - Sweex Wireless PC kaart

Dit gevonden?
 
Als ie nieuw is, zit het dan al niet ingebouwd in je moederbord?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #7
Geen idee ik denk het niet, tis geen super dure pc ofzo. Ik kan bij hardware zien dat ik een: Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC kaart heb ofzo? Ik denk niet dat dit wireless is, er zit ook geen antenne of antenne aansluiting achterin.
 
Welk moederbord heb je ? (maar als je hem geinstalleerd hebt gekregen dan verwacht ik niet dat je een w-lan kaartje hebt.)

Kijk anders eens onder apparaatbeheer.
 
koop geen sweex. Je kan beter linksys of ander gelijkaardig merk kopen.
Je hebt geen wireless op je moederbord.
Die router instellen dus. Dan je kaart installeren en surfen maar.
 
Edimax W-LAN Accespoint 54Mbps EW-7206APg
model number EW-7206APg
CPU Realtek RTL8186
RF Module Realtek RTL8225
RAM 8MB
Antenna RP-SMA Detachable Antenna
Connections / controls DC power Jack / UTP LAN / reset button / RP-SMA antenna
Power 12V DC, 0.5A Linear Power Adaptor
Dimensions 30*127(W)*96(D) mm
Operating Temperature 0~40ºC
Humidity 10~90% (Non-Condensing)
Certification FCC Class B, CE Mark
-> € 45

Edimax W-LAN USB 54 Mbps EW-7318Ug
Product 802.11g Turbo Wireless LAN USB Adapter
Standards IEEE 802.11g/b
Bus Type USB 2.0 Type A
Frequency Band 2.4000~2.4835GHz (Industrial Scientific Medical Band)

Modulation: OFDM with BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM (11g) BPSK, QPSK, CCK (11b)
Data Rate: 54/48/36/24/18/12/11/9/6/5.5/2/1Mbps auto fallback

Securities: 64/128-bit WEP Data Encryption, WPA (TKIP with IEEE
802.1x), WPA2 (AES with IEEE 802.1x)

Internal Antenna
Drivers: Windows 98SE/Me/2000/XP/ x64 Edition
LEDs Link/Activity
Transmit Power 17dBm? 2dBm

-> € 24,95

samen dus ongeveer € 65, in NL is dit vast voor ongeveer dezelfde prijs te vinden
 
De vraag is al beantwoord... Wireless PCI netwerk kaar in je pc:)
een router met draadloos... Dat linksys N2 setje is ook erg liev :)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #13
Ik heb al zo'n linksys router voor de laptop, maar ik wil mijn hoe zeg je dat 'grote pc, met systeemkast enzo' ook draadloos maken. Dus alleen zon netwerk kaartje dus.
 
Inderdaad alleen een w-lan kaartje.
 
Terug
Naar boven