Fitness Seller

Jason Momoa in batman vs superman?

Rakward

Born to lose. Live to win
Elite Member
15 jaar lid
Lid sinds
28 mei 2007
Berichten
1.481
Waardering
58
Lengte
1m68
Massa
86kg
Nadat bekend werd dat Gal Gadot Wonder Woman speelt (anorexia patient voor een amazone, hopelijk sturen ze haar naar de fitness....)

http://geektyrant.com/news/jason-momoa-in-talks-to-join-batman-vs-superman

Vind Jason Momoa zelf een goede acteur, ken hem van Stargate en Game of Thrones. Zijn rol is nog niet duidelijk, mogelijk Martian Manhunter? Daar heeft hij wel het postuur voor.



Als ik zelf casting suggesties mag doen:

Wonder woman:

Gina Carano, MMA fighter en fitness model, zat toevallig ook in de laatste F&F samen met Gal Gadot


En dan voor Powergirl(die int wit, andere is supergirl):


Deze vrouw?




:D
 
Geen flauw idee waar het over gaat maar je hebt wel smaak.
 
Kelly cuoco
 
Gina Carano for shure, wat een chick is dat! Gal Gadot is zeker niet onaantrekkelijk, maar niet zo geschikt voor de rol. Jason Momoa werd eerder dit jaar volgens mij genoemd als kandidaat voor Drax the Destroyer in Marvel's Guardians of the Galaxy (werd uiteindelijk Dave Batista :D), dus zou wel mooi voor hem zijn als hij in een DC Comics film tot zijn recht komt :D
 
Laatst bewerkt:
Gina Carano :thumb:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8

Mooi meid maar zou ze nooit serieus kunnen nemen voor zo'n film, eerder een goede damsel in distress ofzo.

Dit zijn twee verschillende personen?

Buh, kan zijn, ben heel slecht in gezichten, de linkse zie ik wel duidelijk dat Gina is, bij de foto staat de tekst:
"Gina maakt haar derde acteer prestatie nadat ze martial arts heeft verlaten"

op deze site: http://max.gazzetta.it/lifestyle/20...-gina-carano-eva-mendes-401699608751.shtml#20
 
Ik mis de aanwezigheid van Mack in deze topic :D
 
Sarah Shahi ( my alltime favorite :))
 
Weer zo'n faalfeest film, net zoals The Avengers.
 
Terug
Naar boven