XXL Nutrition

Oma jaagt bende overvallers weg

Masterhit

Monstrous Giant
Elite Member
10.000 berichten
Lid sinds
14 apr 2006
Berichten
12.699
Waardering
1.032
Een oma is dinsdag door de Britse media tot 'heldin' uitgeroepen nadat ze eigenhandig, gewapend met haar handtas, een bende van zes gewapende overvallers op de vlucht deed slaan.
De beelden die genomen werden door een voorbijganger, en die vervolgens op televisie en internet verspreid werden, tonen hoe de overvallers midden op de dag proberen om de ruiten van een juwelier in Northampton in te slaan. Medeplichtigen van de daders staan vlakbij te wachten met een scooter om snel weg te kunnen vluchten.

Plots verschijnt een oudere dame met een zwarte rok, hoofddoek en rode mantel terwijl ze de weg oversteekt en naar de bende toeloopt. De vrouw neemt haar handtas in beide handen en begint zonder ophouden op de daders in te slaan.

De daders moeten de aftocht blazen en in de paniek die daarop volgt, valt een van hen met zijn scooter. De toegestroomde mensen hielden de man vervolgens in bedwang totdat de politie ter plaatse arriveerde. Drie andere daders konden korte tijd later gevat worden.

De identiteit van de 'heldin' is nog steeds niet bekend. (bron)

http://www.youtube.com/watch?v=aFwVzj1eNG4&feature=player_embedded

brutale actie :D
 
Laatst bewerkt:
Gewoon slaan, bamm
 
super oma
 
super oma:P ik moest lagge toen die gast van ze sooter flikkerde;:P
 
haha wat een gekken, midden op de dag een juweliertje pakken:P
 
Ook helden die erom heen staan en blijven filmen? WTF
 
die vent met het fluovestje haast zich ook nogal zeg,,,zo'n slome zak
 
whaha gaat ie nog op zun smoel ok nog.:D
 
well done grandma!
 
Zag op dumpert, ****ing vette actie!

Wat een bazin!
 
Faker de fake.
 
het was vanochtend zelfs op rtl 4 nieuws:o
 
Wel een leuke actie, maar om die oma gelijk een heldin te noemen... Die inbrekers beseften ook gewoon dat het niet ging werken om die zaak te overvallen dus doorzetten hadden ze denk ik niet gedaan. En die oma mag van geluk spreken dat die overvallers zo ''beleefd' waren haar geen knuppel in haar nek te leggen. Maar wel leuke beelden natuurlijk.
 
Ik hoop dat de bestuurder van die witte bus ook aangehouden is wegens negeren van een verbodsbord.
 
Terug
Naar boven