AndroidHealthClinic

RIP: Ronnie James Dio

Stahmixson

dutchhighlander.nl
Elite Member
Lid sinds
25 apr 2006
Berichten
9.579
Waardering
133
Lengte
1m95
Massa
138kg
Ronnie James Dio overleden
Uitgegeven: 16 mei 2010 22:39
Laatst gewijzigd: 17 mei 2010 06:10

AMSTERDAM - Metallegende Ronnie James Dio is overleden. Dat heeft zijn vrouw en manager Wendy Dio bekendgemaakt.
© Wenn.com''Vandaag is mijn hart gebroken. Ronnie is om 7.45 uur overleden'', zo luidt de tekst op zijn website.

Volgens zijn echtgenote hebben veel familieleden en vrienden nog afscheid kunnen nemen van Dio in diens laatste uren. ''Weet dat hij van jullie allemaal hield en dat zijn muziek altijd voort zal leven.''




Maagkanker

Bij de zanger was in november vorig jaar de diagnose maagkanker gesteld. Eerder dit jaar leek hij aan de beterende hand, maar het herstel zette niet door.

Eerder deze maand gelastte zijn band Heaven & Hell een zomertournee af, omdat Dio een behandeling voor zijn ziekte moest ondergaan.


Black Sabbath

Ronnie James Dio verscheen voor het eerst in de internationale spotlight in 1975, als zanger van Rainbow. Hij vergrootte zijn faam in 1979, toen hij Ozzy Osbourne verving als zanger van Black Sabbath, die uit deze band werd gezet wegens excessief drugsgebruik.

Samen met die Black Sabbath maakte Dio onder meer de in de metalscene nog steeds als zeer invloedrijk bekend staande albums Heaven And Hell en Mob Rules.

In 1982 begon hij zijn eigen band onder de naam Dio. Het nummer Love Is All van Roger Glover, dat in 1975 de top van de Nederlandse hitlijsten behaalde, werd door hem gezongen.

---------- Toegevoegd om 08:19 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 08:19 ----------

de enige ECHTE DIO :(
 
eerst peter steele, nu dio. Een zwart jaar voor de metalscene.
 
een metalgod is niet meer... r.i.p.
 
Niets aan toe te voegen aan die bovenstaande reacties ....

Grtz,

Aad
 
toch wel erg jammer dat ie nu de pijp uit is :(
 
met de "stairway to heaven" :)
 
Terug
Naar boven