AndroidHealthClinic

SRRI's (Anti Depressivum)

Antisocial

Competitive Bodybuilder
Lid sinds
26 okt 2009
Berichten
2.959
Waardering
277
SSRI's (Anti Depressivum)

Heb iemand hier op DBB ervaring met SSRI's i.c.m. AAS?

Ik heb vandaag van de dokter Citalopram gekregen.
Niet omdat ik depressief ben of what so ever, maar omdat ik een beetje last heb van te snel klaarkomen.. Tis dus zo dat SSRI's gunstig werken op uitstelling van een orgasme.
Maargoed, nu is Citalopram een redelijk lichte antidepressivum en hoef ik me minder zorgen te maken over mogelijke bijwerkingen.

Maar zijn er hier eigenlijk meer mensen die ervaring hebben met anti-depressiva?
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3
Snel zoeken op medicijnnaam gaf wel een wisselwerking met nolva die zeker relevant is:

Tamoxifen, een anti-oestrogeen, dat gebruikt wordt bij bepaalde vormen van borstkanker. Citalopram kan het effect van tamoxifen verminderen. Overleg met uw arts. Mogelijk kunt u overstappen op een ander middel.http://www.efarma.nl/pages/winap.asp?ID=838&Method=medicijntekst&Lijstnaam=Citalopram

Hmm.. dat kan misschien complicaties vormen.. Nolva hoger doseren miss?
 
1e kuur met gedaan, mentaal geen veranderd of bijwerkingen of wat dan ook had toen ook er veel naar gezocht maar zolang je jezelf geestelijk in de hand hebt moet het geen problemen opleveren. heb nagekuurd met nolva gewoon.
 
pornstack...
 
Wilde net zeggen: Pornstack....

Stelt je orgasme uit... Foto is weleens gepost in de "echt of nep"-sectie.
 
Pornstack bevat ook gewoon een SSRI, 25mg Dapoxetine om precies te zijn.
 
Heb zelf 1.5 jaar Escitolapram gebruikt, inmiddels ben ik ermee gestopt...
Tijdens deze medicatie Anavar gebruikt, en daar heb ik geen problemen mee gehad.

Bijwerkingen die ik ervaarde met Escitolapram: gewichtstoename ( ja helaas vet!), gewrichtpijnen,
en libido problemen. Dit wordt ook vermeld in de bijsluiter. Dus "pornstack"zal dan wel een interactie zijn met andere medicynen. Of ik wordt gewoon een ouwe lul :0
 
Pornstrack bevat ook viagra...
 
Wat bevat pornstack dan allemaal? Ik ken het niet.
 
100mg Sildenafil per capsule en 25 mg detox ofzoiets
 
.....en libido problemen. Dit wordt ook vermeld in de bijsluiter.

Altijd een dilemma met medicijnen; lees maar op de bijsluiter van paracetamol bijwerking = hoofdpijn. Zo ook hier; middelen tegen een klacht die als bijwerking de klacht geven dat de reden was om het middel te pakken. Er is vast meer aan de hand voor een arts een dergelijk middel voorschrijft. SSRI's werken goed als serotonine heropnemers en daaraan gerelateerde problematiek.
 
Daar heb je gelijk in, zijn genoeg mensen die geen last van bijwerkingen hebben.
Vaak persoons gebonden..
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #18
Hmm, ik zat al langer te twijfelen over de pornstack. Mja, om elke dag dat te nemen gaat beetje te ver.

Dapoxetine (INN, brand name Priligy) is a short-acting selective serotonin reuptake inhibitor (SSRI) marketed for the treatment of premature ejaculation in men.[1] Dapoxetine is the only drug with regulatory approval for such an indication.

Hmm, ik vraag me dan echt af waarom ik Cita heb gekregen.. Mja, de neuropsych zei dat we met een lichte SSRI beginnen en daarna misschien voor een zwaarder middel gaan. :rolleyes:
 
Laatst bewerkt:
Heb zelf 1.5 jaar Escitolapram gebruikt, inmiddels ben ik ermee gestopt...
Tijdens deze medicatie Anavar gebruikt, en daar heb ik geen problemen mee gehad.

Bijwerkingen die ik ervaarde met Escitolapram: gewichtstoename :0

Ik ben geen gram bijgenomen, toch geen vet, tijdens mijn periode dat ik Serlain nam, ook een SSRI.
 
Ik ben in de 1.5 jaar dat ik Citalopram gebruik zo'n 16 kg VVM aangekomen. Vet k*t enzo dus.
 
Terug
Naar boven