Roger Lukaku (45), de vader van de voetballers Romelu en Jordan, zit opgesloten in de gevangenis van Vorst. Hij kreeg van de Brusselse strafrechtbank 15 maanden cel wegens partnergeweld. Dat schrijft Het Laatste Nieuws.
Roger Lukaku sloeg op 11 januari vorig jaar zijn vriendin in elkaar. Hij sleurde haar vervolgens in zijn autokoffer en reed met haar weg. De feiten speelden zich af in de Brusselse gemeente Sint-Lambrechts-Woluwe.
Het parket opende een onderzoek wegens partnergeweld en de rechtbank achtte vader Lukaku nu schuldig. Zelf leek de man niet al te zwaar te tillen aan het misdrijf. Dat werd niet gesmaakt door de strafrechtbank, die hem een effectieve celstraf oplegde.
"Hij zit zijn straf uit in de gevangenis van Vorst", bevestigt de Brusselse parketwoordvoerder Jean-Marc Meilleur, die verder geen commentaar wenst te geven over de strafvordering van het parket en het vonnis.
http://www.hln.be/hln/nl/9091/Time-.../Vader-Lukaku-in-cel-voor-partnergeweld.dhtml




