TheUnknownKnown
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 1 mrt 2009
- Berichten
- 4.745
- Waardering
- 266
AMSTERDAM - Nederlandse hulpclubs moeten geen cent subsidie meer krijgen van de overheid. Ook kan het mes diep in het budget voor ontwikkelingshulp, waar drie miljard euro op bezuinigd mag worden. Dat staat in het komende VVD-verkiezingsprogramma, dat begin juli wordt gepresenteerd. De overheid heeft niet het recht de belastingbetaler te dwingen om aan hulp mee te betalen”, zegt fractievoorzitter Blok, die vindt dat ons land beter kan stoppen met het afkopen van het geweten. „Na zestig jaar ontwikkelingshulp moet je constateren dat het niet heeft gewerkt.”
Volgens Blok is geen sprake van een verkiezingsstunt om de PVV wind uit de zeilen te nemen. „Dit is een fundamenteel liberale keuze. Mensen mogen zelf bepalen of ze willen doneren.” Daarom wil de VVD tegelijkertijd de giftenwet verruimen.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/12365577/__VVD__mes_diep_in_ontwikkelingshulp__.html
Straks als blijkt dat Griekenland uit de EU gaat zal de VVD snel 'Griekenland uit de EU' als standpunt innemen.
Hier trouwens mooie stukjes over ontwikkelingsgeld en de diverse landen waarnaar dat ging: http://www.pvv.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=327&Itemid=6
Sinds 1960 heeft Nederland 106 miljard euro aan ontwikkelingshulp gegeven, verdeeld over 160 landen. In totaal gaf het Westen in de afgelopen vijftig jaar 2300 miljard dollar aan hulp. Ondanks jarenlange hulp van het Westen gleden bijvoorbeeld Burundi, Liberia, Sierra Leone, Somalië en Sudan in het verleden stuk voor stuk af naar zogenoemde ‘failed states’, mislukte staten waar de overheid niet of nauwelijks gezag heeft.

Totaal 2300 miljard dollar, wat een pipo's.