Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Omdat ik zelf ook graag kijk naar foto's van beginners en gevordeden, mooie lichamen en nog 'mooie lichamen to-be' toch maar een foto van mezelf ondanks dat de massa 'bedekt' is.
HOe is het ondertussen met jou vet%?
Lukt het. Ik doe nu drie keer in de week een half uur cardio 's morgensvroeg met een caffeine tablet op nuchtere maag. Ik zie nog geen resultaat.
Ben toch ook wel van plan dit jaar een behoorlijk aantal kilo's van dat vet weg te krijgen om te zien wat er onder zit........ Ik zal ook aan het einde van het jaar nog eens een foto naast deze zetten.
INderdaad Dijco... ondertussen mijn sportkamer aardig vol aan het raken.
Ik heb een smith machine gekocht verleden jaar omdat ik graag thuis train, maar niet iedere keer m'n vrouw wilde roepen als ik weer eens met een barble op m'n borst lag die niet meer omhoog wilde... :-)
en Outer... ik heb wat gegevens bij m'n profiel gezet maar hier nog maar eens.
Squat 120 kg
kuiten 150 kg
bankdrukken 120 kg
schoulder (neck) press 45 kg
bicep dumble curl 22 kg
tricep extension 30 kg
lat pull down 60 kg
dit is ook de basis die ik vrijwel altijd doe.
2 x schema borst rug biceps
1 x schema benen schouders triceps.
Natuurlijk varieer ik altijd wanneer ik tijd heb met extra oefeningen.
En 3x in de week zit ik een half uur op de fiets voor cardio.
Leuk om al de reacties te lezen.
Bf ben ik het natuurlijk mee eens, maar met de opmerking over de stats kan ik minder. Graag zou ik wat stats van anderen zien.
Uit nieuwsgierigheid meer. Ik ben zeer tevreden over een thuistrainer met bijvoorbeeld 120 kg bankdrukken. Ik geloof nooit dat een 'cleane' thuissporter drastich veel meer kilogrammen pakt. Maar ik hoor 't graag!!
En ik hoop met de winter inderdaad geen dikke winterjas meer te hebben! :-)