AndroidHealthClinic
K

rug breed

  • Media owner klusmier
  • Datum plaatsing
oude foto van mei 2005

nieuwere en betere updates komen begin 2006 !
;)
DIKKE ONVOLDOENDE, ZEEr slechte foto en slechte rug, een zwembandjes. Ziet er niet uit
 
Props voor je deadlift! Maar ik moet zeggen dat ik het wel met Klusmier eens ben. Je bent een grote jongen maar je ziet er niet heel getraind uit. Ik heb ook niet het idee dat je powerlifter bent (uit je posts). Ik zou je aanraden om eens goed te gaan cutten. Achterin dat boek van Tom Venuto dat hier zo vaak wordt aangeprezen staan wat standaard voedingsschema's. Ik heb zelf ook een low carb gedaan. prima uit te houden hoor want je eet nog best wel veel
Succes verder maat!
 
D
Ik begrijp niet dat mensen die een redelijke mate van intelligentie hebben zo’n poppenkast serieus kunnen nemen.


Want tjongejonge zeg, het is toch niets anders dan infantiele wensvervulling allemaal?
Met een vaderfiguur die in de hemelen zit, het eeuwige leven – moet je je voorstellen! Eeuwig!


Dat moet verschrikkelijk zijn – en bidden dat de leraar morgen een klein ongeluk krijgt omdat je geen tijd hebt gehad een repetitie goed te leren. Het is van een verbijsterende kleingeestigheid die je niet voor mogelijk houdt.


Wat dit fysiek aangaat, ik zou willen wijzen op wanneer God werkelijk had bestaan Hij zijn kinderen er niet bij zou laten lopen als deze christenhond.


Een 1 voor het lef dit te plaatsen, en om de 10 van zijn christenteef elladushi te compenseren.
 

Media informatie

Categorie
BB Leden - Mannen
Geplaatst door
klusmier
Datum plaatsing
Aantal vertoningen
8.153
Aantal reacties
26
Beoordeling
0,00 0 reviews

Afbeelding metadata

Bestandsnaam
rug-breed1.JPG
Bestandsgrootte
1,9 KB
Dimensies
85px x 70px

Deel deze media

Terug
Naar boven