Als je een Anti-A gaat nemen terwijl je dianabol neemt dan zal je weinig van de dianabol merken, dianabol werkt pas goed met aromatiserende middelen erbij.
En als kickboxer zou ik het nou niet bepaald aanraden om aromatiserende middelen te nemen. Het zal je conditie niet goed doen.
Het blijft tot nu toe nog steeds je eigen keus, maar als je voor wat massa en hardheid gaat kan je beter gaan voor:
Test/Mast
Test/trenbolone
Of nog beter,
Test/Tren/Mast
Met deze middelen zal er minimale aromatisatie plaatsvinden, dit zou ik geschikter vinden voor een kickboxer.
Anders lees je eerst eens alles te goei
En als 2de kuurtje ga ik geen test/tren doen niet kortwerkend of niet lang werkend . Hoe in godsnaam kan je dit nu voorstellen ?
Ik ben bewust van de voordelen en de nadelen , maar als je alles eerst eens rustig door leest zal je zo ook wel uit die conclusie komen .
Grtz R .