MuscleMeat

Nieuws Aanwerving van allochtonen verplicht bij stad Antwerpen

en andersom mag het natuurlijk weer niet. stelletje landveraders daar.

net als in turkije waar je wel een kopdoek verbod mag invoeren, en hier in nederland ben je meteen een racist als je al over zo'n standpunt begint.
 
Volgens mij was het wel degelijk gericht op meer allochtonen in dienst nemen:

"Antwerpen vindt geen allochtone politieagenten

De Antwerpse politie slaagt er niet in om meer diversiteit in het korps te krijgen. Ondanks een grootschalige campagne van 600.000 euro, gericht op meer kleur in het korps, werd slechts één allochtoon aangenomen. Komende week herhaalt de politie de campagne in een nieuwe poging om meer allochtonen aan te werven."

http://www.demorgen.be/dm/nl/989/Bi...en-vindt-geen-allochtone-politieagenten.dhtml
Nieuwsbericht vertekend. Men zoekt sowieso extra volk, maar nieuwsbericht doet alsof die diversiteit de hoofdreden was om de campagne te organiseren. En wat verstaan ze trouwens onder allochtoon. Want in principe is elke buitenlander een allochtoon.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #23
Je gaat De Morgen toch niet verdenken van rechts populisme hoop ik? De meest linkse krant van het land notabene. Het was toch duidelijk een campagne die gericht was op het aanwerven van allochtonen. Dat stond in elke krant en is voor zover ik weet gewoon waar. Dat men in Antwerpen bezig is met diversiteit op te dringen, ja zelfs te forceren, kan je nog moeilijk tegenspreken. Janssens heeft straks kiesvee nodig om aan de macht te blijven, dus wat hij nu doet is de allochtonen, homo's en gehandicapten voortrekken in de hoop dat ze dan ook voor hem blijven kiezen. Nu heb ik niets tegen het verminderen van werkloosheid onder allochtonen, maar dit mag niet ten koste van anderen gebeuren.
 
Een tijdje terug werd het hier op dbb als normaal gezien dat ze geen allochtonen werven en dat ze dit ook zouden doen.(toch door sommigen)

Je ziet, komt langs beide kanten...
 
Terug
Naar boven