AndroidHealthClinic

andere kuur

glennvanvoren zei:
volgens mij is dat ook een groot deel mentaal.
Er zijn er ook vele die denken dat wanneer ze niet meer kuren, ze niet meer goed moeten eten.
Ik hoor hier op dbb ook verhaen dat mensen na 14 weken kuren na de kuur altijd wel in een dipje komen, daar heb ik na 6 weken geen last van.
Wanneer je 14 weken na elkaar kuurt eeft je lichaam ook meer schade dan na 6 weken dus zal het ook langer nodig hebben om te herstellen.
Je moet er gewoon voor zorgen dat time on = time off

dit zegt genoegt over je kennis bro :) weet je wat testosteron is, weet je wat serotinine is. zoek eens op wat blijvende lage test. en serotinine betekenen. het maakt mij geen ruk uit wat jij wel en niet doet. ik waarschuw je alleen, geloof me, je bent niet de eerste die na 2-3 jaar ze lichaam om zeep geholpen heeft, mijn beste vriend is een wrak geworden en prozac zijn beste vriend. misschien moet mensen als pipo, thorwulf en andere ervaren gebruikers eens vragen naar de neurologische bijwerkingen. gewoon een tip, meer woorden maak ik er niet aan vuil. je hebt op msn je kennis mbt. deze materie al laten zien en dat is de reden dat ik je nog een keer waarschuw en hierop reager, je weet niet wat doet en waar je mee bezig bent.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #22
hee het is alleen maar bestelt vast!!
ik vind het wel een geweldige kuur cyp+ent. en dat is mijn mening ieder lichaam is immers anders, ik train hard, eet goed, drink niet en laat verder alles staan voor mijn sport. Ik zal de afloop van de kuur wel melden.
 
als je 2 test. vormen bij mekaar doet kan je net zo goed de dubbele dosis van 1 van beiden nemen. je wilt met steroiden een combi zoeken van steroiden die elkaars werking versterken of aanvullen, voor een beter resultaat. dit wat jij doet slaat nergens op en 1 gr. test. in je donder is veeel en veeeel teveel. hoe denk je in de toekomst te kuren dan? 1,5-2 gr.?
 
wat ik weet is dat de meeste pro's die ik ken een moord zouden doen voor 1 weekje rust met trainen en een aantal weken stoppen met kuren. maar goed dat gaat niet als je je geld ermee moet verdienen.

denk na. er is meer in het leven dan BB. praat maar eens met de nederlandse top. de rest van je leven t3/test moeten nemen is geen pretje hoor.........
 
Ach ja hij komt er zelf wel achter, hij kan in ieder geval niet zeggen dat hij niet gewaarschuwd is.
 
patrick zei:
de rest van je leven t3/test moeten nemen is geen pretje hoor.........

Dat risico zit er wel in als je langdurig en vaak met hoge doseringen test kuurt. Ik zie mijzelf in de toekomst uberhaupt geen kuren met 1gr of meer aan test/week nodig hebben. Hou het op 1 a hooguit 2 goeie kuren per jr,dan volstaat 250 - 750 mg ook wel wanneer je een goeie stack hebt.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #27
is ook een idee ja :D
 
Terug
Naar boven