Fitness Seller

Best bekeken nummers op youtube ooit... Maar zijn we er blij mee?


Bezoekers Topic (Leden: 0, Gasten: 0)

Peoples

Monstrous Giant
+15 jaar member
Lid geworden
22 jan 2004
Berichten
12.072
Waardering
239
Lengte
1m86
Massa
116kg
Bodyrox and Run DMC- Its like Superman Yeah (Dj Melmax remix)
161735 views :D
 

kempi

Cool Novice
Lid geworden
10 sep 2010
Berichten
171
Waardering
2
Lengte
1m88
Massa
93kg
Vetpercentage
9%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #42
7 van de 10 liedjes in de Nederlandse top 10 ken ik niet eens ???
Ben ik toch benieuwd welk drie je wel kende?

Ga me niet vertellen dat je slechts de drie blanken van het platteland in de lijst kende:


3e) K3 - Mama Se , 4e) Nick en Simon - Rosanne , 9e) Jeroen van der Boom - Jij bent zo
 

dario1

Novice
Lid geworden
18 jan 2011
Berichten
6
Waardering
0
Lengte
1m89
Massa
85kg
wat een waardeloze muziek zo die top tien is bullshit
 

MuscleLover29

Cool Novice
Lid geworden
15 sep 2011
Berichten
154
Waardering
6
Lengte
1m80
Massa
77kg
Ben ik toch benieuwd welk drie je wel kende?

Ga me niet vertellen dat je slechts de drie blanken van het platteland in de lijst kende:


3e) K3 - Mama Se , 4e) Nick en Simon - Rosanne , 9e) Jeroen van der Boom - Jij bent zo
Ja, klopt. Maar ik ben blank, en oorspronkelijk ook van het platteland :D
 

Calyptus

Colossal Veteran
+15 jaar member
Lid geworden
28 aug 2005
Berichten
16.812
Waardering
2.584
Lengte
1m97
Massa
134kg
Vetpercentage
25%
waar zit trololololol en rick roll? Ik denk als je die samentelt dat je ook al ergens komt.
 

kempi

Cool Novice
Lid geworden
10 sep 2010
Berichten
171
Waardering
2
Lengte
1m88
Massa
93kg
Vetpercentage
9%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #46
Van de Glennis Grace Fansite!


Deze week kwam Glennis Grace voor het eerst binnen in de officiele Amerikaanse youtube statoz ranglijsten bij de 50 best beluisterde Nederlandse liedjes OOIT! Bijna 3,6 miljoen keer bekeken.

http://statoz.com/dutch

zo ziet de staart van de eeuwige ranglijst er nu uit:

...
40 K3 - Oya Lélé 4149112 views
41 Lange Frans & Baas B - Het land van 4105991 views
42 Keizer ft Gio - Hoe ze loopt 4056710 views
43 Marco Borsato - Waarom nou jij? 4002151 views
44 Opposites - Broodje Bakpao ft. Gers & Sef 4001158 views
45 Abel - Onderweg 3789990 views
46 INB - Alleen voor jou 3752349 views
47 Monsif - Mee met me 3645160 views
48 Glennis Grace - Afscheid 3590169 views
49 Jayh - Mijn Baby 3587662 views
50 Andre Hazes - Wat n ander ook zegt 3574460 views
 

Ano_1991_5

Monstrous Giant
+10 jaar member
Lid geworden
3 jun 2008
Berichten
12.887
Waardering
1.623
:roflol:

Oud klasgenoot zou met zijn 'nummer' (Parody) op plaats 25 staan van die lijst.
 

Geddie

Ripped Bodybuilder
+10 jaar member
Lid geworden
22 feb 2008
Berichten
4.049
Waardering
166
Lengte
1m85
Massa
100kg
Haha, die video van Justin Bieber, tweederde dislikes :D
 

kempi

Cool Novice
Lid geworden
10 sep 2010
Berichten
171
Waardering
2
Lengte
1m88
Massa
93kg
Vetpercentage
9%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #49
ik zie nu een top 100 NL: Eerste Hef plaat pas op de 65e plaats. Teleurstellend hoor.


63 Monique Smit - Blijf Je Vanavond 3201824 views
64 Yes-R ft. Chantal Janzen - Vecht mee 3192499 views
65 Jayh - Mijn Hossel ft. Hef, Adonis & Kempi 3172188 views
66 Mooi Wark - In de blote kont 3136544 views
67 Fouradi ft. Kim Lian - Gemengde Gevoelens 3129806 views
68 The Opposites ft. Sef - Me Nikes 3112482 views

[Link niet meer beschikbaar]
 

Silentio

Huge Freak
+10 jaar member
Lid geworden
9 mei 2009
Berichten
7.307
Waardering
889
Lengte
1m93
Massa
106kg
bad Romance en Waka Waka vind ik niet eens zo slecht :o
 

kempi

Cool Novice
Lid geworden
10 sep 2010
Berichten
171
Waardering
2
Lengte
1m88
Massa
93kg
Vetpercentage
9%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #51
YesR staat nu als eerste boven de 13 miljoen views.
 

kempi

Cool Novice
Lid geworden
10 sep 2010
Berichten
171
Waardering
2
Lengte
1m88
Massa
93kg
Vetpercentage
9%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #52
Nieuwe NL top 10:

1 Yes-R - Uit Elkaar 13278446 views
2 K3 - Mama Se 10905870
3 YesR & Soesi B - Hey Schatje 10790001
4 Nick en Simon - Rosanne 9821662
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 9560420
6 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 8952617
7 Yes-R ft Sjaak - Dubbel O 7515636
8 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 7506379
9 Nino & Priester - Uit het oog 7383604
10 Gio - je hebt me 7060424

Sterrrenstof van jvt er in nu. Jeroen van den Boom eruit.
 

kempi

Cool Novice
Lid geworden
10 sep 2010
Berichten
171
Waardering
2
Lengte
1m88
Massa
93kg
Vetpercentage
9%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #53
Gers Pardoel in de top tien. vd [Link niet meer beschikbaar]. Hij deed er slechts drie maanden over>

1 Yes-R - Uit Elkaar 13507210
2 K3 - Mama Se 11153170
3 YesR & Soesi B - Hey Schatje 10858431
4 Nick en Simon - Rosanne 9923355
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 9701603
6 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9043281
7 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 7670637
8 Yes-R ft Sjaak - Dubbel O 7565977
9 Nino & Priester - Uit het oog 7486467
10 Gers - Neem je mee 7170868
 

kempi

Cool Novice
Lid geworden
10 sep 2010
Berichten
171
Waardering
2
Lengte
1m88
Massa
93kg
Vetpercentage
9%
  • Topic Starter Topic Starter
  • #55
Gersie op de 2e plaats nu!

1 Yes-R - Uit Elkaar 14259429 kliks
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 12485665
3 K3 - Mama Se 12262428
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11067731
5 Nick en Simon - Rosanne 10238832
6 Gio - Ik Denk Aan Jou 10110208
7 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9275882
8 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 8082159
9 Nino & Priester - Uit het oog 7811864
10 Yes-R ft Sjaak - Dubbel O 7742975
 

Bovenaan