- Lid sinds
- 25 apr 2005
- Berichten
- 14.970
- Waardering
- 30
http://www.nu.nl/news/1619800/62/'Britney_deed_twee_zelfmoordpogingen'.htmlHOLLYWOOD - Britney Spears heeft twee keer geprobeerd zelfmoord te plegen. Dat stelt schrijfster Ian Halperin in de ongeautoriseerde biografie van de zangeres die ze binnenkort publiceert.
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Geruchten over een zelfmoordpoging van Spears gingen al langer. "Ja, het is waar", zo zegt Halperin.
Het is algemeen bekend dat het bergafwaarts ging met Spears nadat zij scheidde van haar man Kevin Federline. Ze vertoonde vreemd gedrag en werd tot twee keer toe opgenomen in een kliniek.
Drugs
Volgens Halperin was de scheiding met Federline niet de enige oorzaak van Spears' problemen. De schrijfster onthult ook dat de popzangeres problemen had met drugs.
Halperin bracht de afgelopen achttien maanden door in de intieme vriendengroep van Spears. Zij heeft al haar ervaringen opgeschreven en is van plan deze dit najaar onder de titel Stalking Britney uit te brengen.
Aasgieren
Volgens Halperin wordt Spears omringd door "aasgieren".
"Haar naaste medewerkers zijn achterbaks en helpen haar de vernieling in", stelt Halperin.
De schrijfster zegt dat het boek niet kwetsend is tegenover de zangeres. "Britney is een goed mens", beklemtoont ze.
Eerder schreef de journaliste al openhartige boeken over Kurt Cobain en Celine Dion.







