- Lid sinds
- 10 mrt 2003
- Berichten
- 5.504
- Waardering
- 5
DBC01 zei:Klinkt leuk. Maar ik geef de voorkeur aan een eigen site:
[Link niet meer beschikbaar]![]()
Da's veel werk en ook nog eens minder geschikt om binaries te dumpen.

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
DBC01 zei:Klinkt leuk. Maar ik geef de voorkeur aan een eigen site:
[Link niet meer beschikbaar]![]()

axestream zei:Da's veel werk en ook nog eens minder geschikt om binaries te dumpen.![]()
DBC01 zei:Er wordt niks gedumpt, en al helemaal geen binaries. Gewoon een FILM uploaden, geen 100,000 pakketjes rar-files maar gewoon 1 complete film.
|Wat een zaligheid is dat, om gewoon een film te kunnen downen!

Ik snap dat niet he, wat heb jij tegen een film die bestaat uit 80 rar bestanden? Als hij binnen is, en je hebt pech, duurt het misschien 20 minuten om de film te repareren, en dan nog eens 5 hele minuten om de film uit te pakken. Et voilá, u heeft een .iso die je direct met nero op DVD kunt bakken, of een map VIDEO_TS waar de complete film in staat, en die je zo vanaf de harde schijf kunt afspelen.DBC01 zei:Er wordt niks gedumpt, en al helemaal geen binaries. Gewoon een FILM uploaden, geen 100,000 pakketjes rar-files maar gewoon 1 complete film.
|Wat een zaligheid is dat, om gewoon een film te kunnen downen!
Centaur zei:Ik snap dat niet he, wat heb jij tegen een film die bestaat uit 80 rar bestanden? Als hij binnen is, en je hebt pech, duurt het misschien 20 minuten om de film te repareren, en dan nog eens 5 hele minuten om de film uit te pakken. Et voilá, u heeft een .iso die je direct met nero op DVD kunt bakken, of een map VIDEO_TS waar de complete film in staat, en die je zo vanaf de harde schijf kunt afspelen.
En gooi die handleiding van nieuwsgroepen maar in de prullebak, spendeer een uurtje met cent op msn, en zelfs opa heeft het helemaal onder de knie.
